1

Temat: Jak uwieść faceta, który unika kobiet?

Podoba mi się facet, który raczej nigdy nie miał dziewczyny, ma 31 lat i trzyma kobiety na dystans... Podejrzewam, że kiedyś go jakaś odrzuciła i jest ostrożny.
Widać że chyba  boi się zaangażować...
Jakieś rady?

Ostatnio edytowany przez filomena (2020-09-19 11:55:51)

2

Odp: Jak uwieść faceta, który unika kobiet?

Myślę, że on chyba raczej boi się kompromitacji w łóżku... Z wiekiem człowiek bardziej się przejmuje, jak jest odbierany, zaczyna mieć kompleksy... Pewnie dlatego tak odwleka decyzję o zaangażowaniu się...

3

Odp: Jak uwieść faceta, który unika kobiet?

Facet po prostu nauczył się żyć sam i dla niefgo to byłaby istna rewolucja bo jednak po 30-tce już jest się ustabilizowanym emocjonalnie i pogodzonym ze swoją sytuacją życiową - jaka by ona nie była. A tu trzeba by było wpuścić drugą osobę do swojego życia, sporo zmienić w codziennych przyzwyczajeniach i trybie życia...

4

Odp: Jak uwieść faceta, który unika kobiet?

Ja nie upierałabym się przy kimś tak dziwnym... Po 30-tce i nie miał dziewczyny? Na pewno wszystko z nim w porządku...?

5

Odp: Jak uwieść faceta, który unika kobiet?

Nie skreślałabym go tak od razu, może to naprawdę wartościowy facet, tylko po prostu wcześniej mu się nie ułożyło...? Wykazałabym więcej inicjatywy, można przecież postawić go przed faktem dokonanym - np. że masz dwa bilety do kina i dziś jest seans - może wtedy się zdecyduje?... A jeśli odmówi to trzeba poczekać jak dalej się sytuacja rozwinie.

6

Odp: Jak uwieść faceta, który unika kobiet?

Moim zdaniem nie ma sensu brać na siebie takiego wyzwania. Jest tylu innych chętnych:)

7

Odp: Jak uwieść faceta, który unika kobiet?

A ja bym spróbowała. tak trochę go uwodzić, a trochę od siebie odsuwać... Ciekawe czy to by podziałało...?