1

Temat: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

Przykre, że znów sprawdza się powiedzenie - jak ktoś ma miękkie serce, to musi mieć twardą d***. Najpierw miłe zaskoczenie - wow, taki przystojniak zwrócił na mnie uwagę! Tylko na mnie! Potem sielanka - wzajemne powolne poznawanie się, długie rozmowy tel., potem parę spotkań...Sporadycznie zgrzyt-jak miał kłopot, coś się źle działo, potrzebował dobrej rady, wysłuchania - to byłam takim pogotowiem ratunkowym 24/dobę, poprawiaczem nastroju, kojącym duszę plastrem. Stanął w końcu na nogi, odżył, uwierzył w siebie i swoje możliwości, zaczęło mu się wszystko układać - i już jestem zbędna. Zero spotkań, krótkie i rzadkie rozmowy, szybko zakańczane.Teraz ma wokół siebie inne dziewczyny - młodsze, atrakcyjne, uwodzicielskie. Zawsze jakieś były, nie musiał się starać, same się kleiły, ale teraz to już wyższy stopień znajomości. Nie mam szans i nie zamierzam walczyć, to jest całkowicie bez sensu i skazane z góry na porażkę. Szkoda tylko, że rozum swoje, a serce i tak boli...:((( Teraz już wiem - doświadczenia uczą - jeśli ktoś nawet wydaje się mieć ciekawą osobowość, ale jest bardzo, bardzo przystojny, to trzeba podchodzić z rezerwą. Piękny facet skupia powszechną uwagę wszystkich pań i albo się z tym godzimy, albo walczymy o palmę pierwszeństwa. Lub tak jak ja - odpuszczamy sobie...

2

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

Cóż, bywa i tak, ale sama znam paru przystojnych, którym jakoś udaje się nawet założyć szczęśliwą rodzinę i specjalnie nie pozwalają się  rozchwytywać  chętnym panienkom z miasta wink Tak więc jak ktoś ma w głowie tylko jedno, to niezależnie od swojego wyglądu będzie się zachowywał jak niedojrzały gnojek...

3

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

Świadomi swojego wyglądu często bawią się kobietami.
Lepiej mieć mniej ładne opakowanie, ale wartościowe wnętrze.
Nie żyje się z wyglądem, tylko charakterem smile

4

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

Jest nowe przysłowie: bawił się  wilk razy kilka...
Może się to dla niego boleśnie skończyć, jak jakaś się raz nim pobawi, a on się przypadkiem zaangażuje i będzie klops...

5

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

[quote=ag-ness]Przykre, że znów sprawdza się powiedzenie - jak ktoś ma miękkie serce, to musi mieć twardą d***. Najpierw miłe zaskoczenie - wow, taki przystojniak zwrócił na mnie uwagę! Tylko na mnie! Potem sielanka - wzajemne powolne poznawanie się, długie rozmowy tel., potem parę spotkań...Sporadycznie zgrzyt-jak miał kłopot, coś się źle działo, potrzebował dobrej rady, wysłuchania - to byłam takim pogotowiem ratunkowym 24/dobę, poprawiaczem nastroju, kojącym duszę plastrem. Stanął w końcu na nogi, odżył, uwierzył w siebie i swoje możliwości, zaczęło mu się wszystko układać - i już jestem zbędna. Zero spotkań, krótkie i rzadkie rozmowy, szybko zakańczane.Teraz ma wokół siebie inne dziewczyny - młodsze, atrakcyjne, uwodzicielskie. Zawsze jakieś były, nie musiał się starać, same się kleiły, ale teraz to już wyższy stopień znajomości. Nie mam szans i nie zamierzam walczyć, to jest całkowicie bez sensu i skazane z góry na porażkę. Szkoda tylko, że rozum swoje, a serce i tak boli...:((( Teraz już wiem - doświadczenia uczą - jeśli ktoś nawet wydaje się mieć ciekawą osobowość, ale jest bardzo, bardzo przystojny, to trzeba podchodzić z rezerwą. Piękny facet skupia powszechną uwagę wszystkich pań i albo się z tym godzimy, albo walczymy o palmę pierwszeństwa. Lub tak jak ja - odpuszczamy sobie...[/quote]


Jeżeli zaraz przy pierwszym zgrzycie i obecności innych kobiet poddajesz się, sama skazujesz siebie na porażkę. Jasne, łatwiej jest odpuścić, żeby nie zostać bardziej skrzywdzonym, lecz jeśli faktycznie tak Ci na nim zależy, to czy nie powinnaś walczyć o niego za wszelka cenę? Tak wiem, łatwiej powiedzieć niż zrobić. Sama miałam taka sytuację, zostawiła mnie miłość mojego życia. Nie wiedział czy mnie dalej kocha czy nie. Ktoś inny zaczął mu się podobać. Nie mógł się biedaczek zdecydować. Zawalczyłam, uważałam, że nie mogę odpuścić i tak po prostu przejść z tym do porządku dziennego. Kiedy się spotkaliśmy powiedziałam mu co myślę, co czuję - uważałam że musi wiedzieć. Jeśli nie dlatego , że przekonam go do siebie moją miłością, to chociażby żeby wiedział jak bardzo mnie zranił - żeby chociaż poczuł skutki tego co robi. Wiele spotkań, rozmów. Nic nie dały. Nie jesteśmy razem, jednak przynajmniej wiem, że zrobiłam WSZYSTKO co mogłam aby go przy sobie zatrzymać. Nie, jeszcze mi nie minęło. Dalej jestem zakochana, lecz teraz przynajmniej  wiem, ze nic nie mogę z tym zrobić. Niczego nie żałuję. Zawalczyłam i cóż... przegrałam, ale śpię spokojnie, nie obmyślając co by było gdybym spróbowałam. Tobie tez radzę, niezależnie od wyniku, będziesz wiedziała, że dla swojego szczęścia zrobiłaś wszytko.
Powodzenia wink

6

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

Ale poniżać się nie warto, bo jeśli to kobieciarz to i tak długo związek nie potrwa, nawet taki na siłę...

7

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

[quote=Kalinka01]Jest nowe przysłowie: bawił się  wilk razy kilka...
Może się to dla niego boleśnie skończyć, jak jakaś się raz nim pobawi, a on się przypadkiem zaangażuje i będzie klops...[/quote]

Zawsze się znajdzie jakaś pocieszycielka, a tacy chłopcy są zwykle zapatrzeni w siebie, narcyze...

8

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

Przystojni faceci są często zbyt pewni siebie, nie mają szacunku wobec kobiet,
krytykują, poniżają. Współczesny pewny siebie mężczyzna ma duże powodzenie,
cieszy się nim, ale jednocześnie może je wykorzystywać.

9

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

Przystojny nadaje się do wspólnych wyjść, pokazania na mieście, ale do życia potrzebny jest ktoś odpowiedzialny i słowny, najlepiej trochę starszy,  a nie taki niedojrzały,  niebieski ptak...

10

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

Fakt, przystojny na pokaz, do zaimponowania chyba...

11

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

[quote=milagro]Cóż, bywa i tak, ale sama znam paru przystojnych, którym jakoś udaje się nawet założyć szczęśliwą rodzinę i specjalnie nie pozwalają się  rozchwytywać  chętnym panienkom z miasta wink Tak więc jak ktoś ma w głowie tylko jedno, to niezależnie od swojego wyglądu będzie się zachowywał jak niedojrzały gnojek...[/quote]

Tak, to nie reguła, są i "normalni" przystojni:)

12

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

Ci mniej przystojni też zdradzają... Liczby typu 70% zdradzających facetów -mówią same za siebie...

13

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

No cóż, facet zawsze skorzysta z okazji... A przystojni mają ich po prostu więcej. Ale ja bym nie odrzuciła kogoś tylko z powodu nadmiaru urody;)

14

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

Moim zdaniem jak będzie przystojny to przynajmniej będzie można z przyjemnością na niego w domu popatrzeć... A patrzeć na paskudnego byłoby przykro, nawet gdyby był najwierniejszy...

15

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

Wygląd nie zawsze oznacza, że facet będzie niewierny... Nie oceniajcie po pozorach.

16

Odp: Nie warto mieć zbyt przystojnego chłopaka

Ale to częste, że korzysta bo laski na niego lecą.