1

Temat: Tablica magnetyczna

Szukam tablicy magnetycznej - najlepiej ścieranej na sucho. Tablica do powieszenia na ścianie w celu zapisywania ważnych informacji, która będzie wykorzystywana do wspólnej zabawy z dziećmi itd. Może ktoś dysponuje jakimś kuponem rabatowym bądź info gdzie szukać takich rzeczy w rozsądnych cenach smile

Ostatnio edytowany przez alinka29 (2017-05-30 11:04:56)

2

Odp: Tablica magnetyczna

Ja mam taką tablicę na lodówce.

3

Odp: Tablica magnetyczna

Chyba każda lodówka może stanowić tablicę magnetyczną. W końcu zewnętrzna obudowa wykonana jest z metalu.
Z powyższej wypowiedzi wynika, że koleżanka chciałaby zakupić tablicę do zamontowania na ścianie po której można pisać flamastrem a następnie ścierać przy pomocy specjalnej gąpki na sucho?

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-04-27 09:08:10)

4

Odp: Tablica magnetyczna

Skoro ma być wykorzystywana do zabawy z dziećmi to może farba magnetyczna tablicowa? "Ściana pomalowana farbą tablicową lub magnetyczną zmieni się w tablicę, po której można pisać kredą lub przyczepiać na magnes zdjęcia, bądź ważne notatki"

5

Odp: Tablica magnetyczna

Jeżeli mogę coś jeszcze od siebie polecić, to zawsze można zainwestować w tablicę uniwersalną - a więc z jednej strony kredowa a z drugiej strony magnetyczna czy tam ceramiczna na pisaki. Koszt może trochę większy, ale podkreślam: rozwiązanie jest uniwersalne.

6

Odp: Tablica magnetyczna

Fajne tablice są teraz na allegro, warto poszukać promocyjnych ofert właśnie tam.

7

Odp: Tablica magnetyczna

Ja kupiłam za pół ceny na olx, ktoś sprzedawał po dziecku