51

Odp: Złoty pierścionek.

Mnie przede wszystkim podobają się pierścionki z białego złota, przede wszystkim z racji tego, że złota nie noszę. Mógłby być tak na prawdę nawet i srebrny niestety nie znalazłam nic wartego uwagi. Pierścionki ze srebra są po prostu nijakie, a swój zaręczynowy chciałabym nosić całe życie. Wiem ze partner przymierza się do tego kroku big_smile

52

Odp: Złoty pierścionek.

Na rynku jest sporo biżuterii jednak większość jest do siebie podobną i ciężko wyróżnić się z nią w tłumie. Dlatego ja coraz częściej szukam czegoś niezwykłego i mało spotykanego. Bardzo ciekawą biżuterię widziałam tu . Jest to zupełnie co innego niż  na codzień widujemy w sklepach z biżuterią. Jestem oczarowana tym co zobaczyłam. W najbliższym czasie mam urodzinki więc może sobie coś wybiorę smile

53

Odp: Złoty pierścionek.

A ja widziałam ostatnio piękny pierścionek z brylantem, są przepiękne, chciałabym taki kiedyś mieć

54

Odp: Złoty pierścionek.

Kolekcja pierścionków Apartu jest cudowna.

55

Odp: Złoty pierścionek.

Powiem Wam, że złota nie lubię. Jeśli już to białe złoto... nie takie perfidnie żółte, ani nie różowe. Może z upływem lat gust mi się zmieni, ale zdecydowanie teraz jestem na nie.

56

Odp: Złoty pierścionek.

Też wolę białe złoto i lubię srebro. Jestem osobą o jasnej karnacji i chyba nie bardzo pasuje do mnie złota biżuteria.

57

Odp: Złoty pierścionek.

A jak z kamieniem? Marzy mi się szmaragd, szafir, albo rubin. Chciałabym coś nietypowego, a nie taki klasyczny pierścionek.

58

Odp: Złoty pierścionek.

Ja wolę bez kamienia, kojarzą mi się ze starszymi paniami, które noszą takie wielkie pierścienie z PRl-u...

59

Odp: Złoty pierścionek.

Moja mama miała taki z dużym kamieniem, ale rodzice zaręczali się w czasach PRL, więc wiecie tongue
Sama chciałabym z jednym, niedużym, raczej prosty. Szmaragdy są śliczne smile

60

Odp: Złoty pierścionek.

Ja lubię białe złoto, bez kamieni, wystarczy jakiś efektowny wzór samego metalu

61

Odp: Złoty pierścionek.

Jak dla mnie może być i srebrny, byle był od tego właściwego faceta...

62

Odp: Złoty pierścionek.

Dla mnie na przykład nie jest ważne z czego jest pierścionek i jak wygląda ale raczej od kogo go dostanę smile

63

Odp: Złoty pierścionek.

Fajne są połączenia złota ze srebrem

64

Odp: Złoty pierścionek.

Białe złoto lubię

65

Odp: Złoty pierścionek.

Ważny jest ładny kamień