1

Temat: zapuszczanie włosów

Ostatnio ścięłam zniszczone włosy, i jak wynika z tematu bardzo chciałabym je zapuścić smile Zaopatrzyłam się już w suplementy i kosmetyki na porost jednak jest jeden problem- jestem uzależniona od prostownicy. Bardzo mi zależy na kondycji włosów, myślę wstępnie o oddaniu ich na fundację, dlatego przychodzę z pytaniem- czy istnieje prostownica, która nie będzie niszczyć włosów, ew w niewielkim stopniu? Mogę ograniczyć się do kilku razy w tygodniu, jednak nie zrezygnuję całkowicie ze stylizacji, wiem, że istnieją nowoczesne sprzęty- na co zwrócić uwagę przy zakupie, może jakieś konkretne modele?

2

Odp: zapuszczanie włosów

No to niestety znów sobie zniszczysz włosy, bo każda prostownica ma wysoką temperaturę, a ona niszczy włosy...

3

Odp: zapuszczanie włosów

Prostownica niszczy,ale możesz zmniejszyć temperaturę i używać czegoś ochronnego albo iść do fryzjera na keratynowe prostowanie, które starcza na dłużej.

4

Odp: zapuszczanie włosów

Prostowanie keratynowe nie jest odpowiednie dla każdego, chociaż zabieg i efekt fajny. Ostatnio rynek wydał całą serię sprzętów, które same dostosowują temperaturę do kondycji i grubości twoich włosów. To ma działać tak, że urządzenie wybiera najmniejszą potrzebną i ją trzyma, przez co włosy nie są narażone na zniszczenia, chyba jeszcze jonizacja jest.  Oprócz tego mgiełka termoochronna oczywiście.

5

Odp: zapuszczanie włosów

Haha smieszy mnie to big_smile nakupiłas kosmetyków, odzywek, gotowa do zapuszczania tylko... prostownica. trzeba było sobie za te pieniadze kupic cukierków, prostownica strasznie niszczy włosy jak jej nie odstawisz to będzie ci trudno zapusćic zdrowe

6

Odp: zapuszczanie włosów

Kobieto, cukier to dopiero jest zło...

7

Odp: zapuszczanie włosów

Ta prostownica z termoregulacją rzeczywiście jest świetna. Dostałam na mikołajki i jako włosomaniaczka, która bardzo dba o włosy mogę polecić z całego serca. Jeśli nie wiesz jaka temperatura jest odpowiednia do twoich włosów urządzenie samo wybierze ją za ciebie, tak, żeby ich nie spalić. Ogólnie podoba mi się ile jest poziomów temperatury do wyboru, nigdy wcześniej nie widziałam tak dużo. Oprócz tego jonizacja, szybkie nagrzewanie i wszystkie nowoczesne udogodnienia smile

8

Odp: zapuszczanie włosów

ja nie używam, mam proste włosy

9

Odp: zapuszczanie włosów

A co sądzicie o sposobach na przedłużanie włosów?

10

Odp: zapuszczanie włosów

A prostowanie podczas suszenia na szczotce? Daje nawet lepszy efekt, bo włosy nie wyglądają na takie sztucznie wyprostowane, czyli nie są sianowate.

11

Odp: zapuszczanie włosów

> bonniea951 napisał/a:

> A co sądzicie o sposobach na przedłużanie włosów? Ostatnio zastanawiam się nad zakupem. Pozdrawiam

Wolę jednak wyhodować swoje smile Wiem, że bardzo długo się czeka, ale gotowa jestem zdobyć się na cierpliwość smile Ostatnio skróciłam swoje o 18 cm i teraz czekam, aż odrosną.

12

Odp: zapuszczanie włosów

scinać co 2 miesiące nie przedłużać  , naturalne lepsze

13

Odp: zapuszczanie włosów

Co dwaaa? O rety, chyba szkoda by mi było jednak tak często. Raz na pól roku ścinam.

14

Odp: zapuszczanie włosów

A ja podcinam co miesiąc o 1 cm, w czasie pełni - tak radzi kalendarz księżycowy:)

15

Odp: zapuszczanie włosów

Ja nie podcinałam już od roku więc mam teraz włosy prawie do pasa.