26

Odp: Łamiące się końcówki

Czasem trzeba je po prostu ściąć...

27

Odp: Łamiące się końcówki

Odżywiać całe włosy dobrą maską bez silikonów, a na same końcówki nakładać jakieś dobre serum. U mnie sprawdza się to z garniera w pomarańczowej buteleczce. Wystarczy odrobinka i włosy wyglądają lepiej a do tego są chronione.

28

Odp: Łamiące się końcówki

Odkąd w wielkich bólach i płaczach dałam fryzjerce obciąć moje zniszczone końcówki, to też używam zawsze po myciu serum na same końce. Kupuję z różnych firm, zależy na co jest promocja. Ogólnie chyba trzeba uważać na końcówki, żeby się w trakcie spania za bardzo nie obcierały (śpię w luźnym warkoczu) i nie bawić się końcówkami (ja tak robiłam nieświadomie, jak się zamyśliłam albo stresowałam) no i od tego szybciej się niszczyły.

29

Odp: Łamiące się końcówki

olejki są dobre, tylko trzeba dobrać sobie odpowiedni do typu włosa, żeby nie obciążył. w przeciwieństwie do serum z silikonem i innymi rzeczami, naturalny olejek nie tylko chroni ale te z odżywia.

30

Odp: Łamiące się końcówki

Ale najlepszy sposób to jest właśnie ściąć te zniszczone końcówki

31

Odp: Łamiące się końcówki

dobre cięcie końcówek, a potem ochrona serum, nieużywanie ciepła i odżywianie dobrymi maskami.

32

Odp: Łamiące się końcówki

Ten balsam jest bardzo skuteczny  Miałam strasznie zniszczony, suche i łamiące włosy skłonne do wydania. Ale zauważyłam zmianę odkąd nim myję włosy.

33

Odp: Łamiące się końcówki

Na łamliwe końcówki jest wiele olejków oraz serum . Wystarczy się przejść do Rosmanna albo wejść na ich strone, jest duży wybór smile ja lubię olejek arganowy firmy Joanna big_smile

34

Odp: Łamiące się końcówki

Trzeba je obciąć, bo nic ich nie uratuje, po serum czy odżywce to najwyżej wzmocnią się włosy i dalej nie będą się łamać. Ale to co uszkodzone już się nie scali, trzeba obciąć...

35

Odp: Łamiące się końcówki

Przesuszone włosy można wzmocnić olejowaniem, może da się tak coś uratować przed obcięciem...

36

Odp: Łamiące się końcówki

Ja mam serum do końcówek,  jak na razie się sprawdza