26

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

Ja nie używam samoopalacza tylko żel optymalizujący opaleniznę . Jest zdecydowanei lepszy, nie pozostawia plam i posiada dodatkowo wysoki filtr przeciwsłoneczny

27

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

Używałam Dove do ciemnej karnacji tylko po aplikacji trzeba porządnie umyć ręce bo są przebarwienia i na dłoniach i na paznokciach jak są długie.

Ostatnio edytowany przez Joanna Natalia (2017-01-26 08:25:50)

28

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

Pracowałam w sklepie z kosmetykami dobrych kilka miesięcy i raz przychodzi do mnie pani typu blond lala, botoks i te sprawy, pokazuje pudełko po kulkach brązujących, których jeszcze jest kilka w środku i mów:
- Chciałam złożyć reklamację bo łykam te kulki już trzeci miesiąc i nie mam opalenizny...
Zamiast pudrować tym twarz za pomocą pędzla, to zjadała....

29

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

Nie wierzę że ktoś mógłby być tak tępy big_smile

30

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

hahaha, ja zamierzam wypróbować chusteczki magic bronze Bielendy, nie wiem tylko czy będę umiała równomiernie to zrobić bo z takiej formy samoopalacza jeszcze nie korzystałam

31

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

Ja jestem wierna st.moriz od czasu gdy mi przyjaciółka przywiozła z anglii.

32

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

A ty w tubce próbowałaś może? Kuszą mnie jak nie wiem co. big_smile

33

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

Ja mam z Lirene, teraz zamówiłam na to taki mus/pianka super ma tą konsystencję i fajnie brązuje smile na zimę idealne bo ja jestem okropnie blada

34

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

w wakacje raczej staram się opalać na słońcu, ale jak nadchodzi jesien to wtedy używam samoopalaczy big_smile w tym roku testuję Eveline- i polecam, kupiłam ich samoopalacz w sprayu i dobrze się sprawdza. Łatwa aplikacja, kolor złocisty, mega delikatny, zapach jest też ok, wiadomo że takie kosmetyki nie pachną fiołkami big_smile

35

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

Ja osobiście nie stosuję...ale moja mama używa Dove.

36

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

Bielenda ten olejek w spray jest dobry, ale najpierw nałóżcie normalny balsam i na to spray, bo łatwiej się wtedy rozciera i efekt jest równomierny.

37

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

@kajabernacka te ze stmoriz mają akurat zapach przyjemny. smile

38

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

A te balsamy z st.moriz to są te, które zmywają się normalnie pod prysznicem? Tych jeszcze nie testowałam, więc ciekawa jestem.

39

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

JA chyba już wszystko od nich przetestowałam wink poważnie.. uwielbiam ich kosmetyki.

Panna Jagoda, tak spokojnie pod prysznicem je zmywasz wink
Ważne by też przed odpowiednio przygotować skórę

40

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

U mnie sprawdziła się mgiełka samoopalająca, bo łatwiej ją dokładnie rozprowadzić niż balsam i nie zostawia nierównych smug na skórze.

41

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

Ja mieszam zwykły balsam z brązującym, wtedy nie ma smug na ciele. Oczywiście dłużej trzeba stosować żeby był efekt.

42

Odp: Balsam brązujący - który polecacie?

Mam Lirene, używam go całą zimę