1

Temat: Noclegi Poznań

Ktoś z Was miał może okazję korzystać z noclegów w hostelu ? Zastanawiam się jak z warunkami noclegowymi w takim miejscu. Ale tam mają bardzo dobre ceny więc może bym się skusiła jeśli miejsce faktycznie fajne.

2

Odp: Noclegi Poznań

Nie znam, ale rzuć okiem na ten hotel w Poznaniu. To hotel  należący do sieci hoteli. Myślę, że warto porównać oba miejsca, bo akurat ten hotel też ma bardzo dobrą lokalizację i konkurencyjne ceny.

3

Odp: Noclegi Poznań

HOSTEL - znajomi byli akurat w tym roku, na początku wakacji. Polecali. Podobno mega tanio i bardzo fajne warunki. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ceny w ogóle w Poznaniu i warunki w innych hostelach.

4

Odp: Noclegi Poznań

Ja też potwierdzam, że fajne miejsce. Kilka razy miałam okazję korzystać. Znajomi z Holandii też się tam zatrzymywali. No i nikt nie narzekał. Jak chcesz mieć wygodny i tani nocleg, w świetnej lokalizacji to śmiało do hostelu idź.

5

Odp: Noclegi Poznań

Byłam dwa razy - w ubiegłym roku i w tym. I według mnie warto. Miejsce jest świetne, ceny niewysokie. Śniadanie jest w cenie - potwierdzam. No i nie doliczają za ręczniki. Doskonała baza na wypady po okolicy.

6

Odp: Noclegi Poznań

Też trafiłam na hostel będąc w Poznaniu i za tydzień ponownie tam wracam. Nocleg bardzo przyjemny- dużo pokoi,  w tym takich z przeznaczeniem dla grup. Idealny hostel zarówno dla pojedynczych turystów, jak i jakichś większych grup. A ceny- bajka smile

7

Odp: Noclegi Poznań

A czy ktoś poleciłby coś w tym klimacie, tyle, że w stolicy?

8

Odp: Noclegi Poznań

W stolicy najlepiej zatrzymać się w centrum, wszędzie blisko, komfort niezły, a cena niewygórowana.

9

Odp: Noclegi Poznań

Warto poszukać apartamentów wynajmowanych przez osoby prywatne na doby, ceny są niższe niż w hotelu i większa swoboda.

10

Odp: Noclegi Poznań

Fajne oferty są od osób prywatnych wynajmujących krótkoterminowo.