26

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Ja chyba muszę powrócić do elektrycznej szczoteczki, bo kiedyś używałam Phillipsa i była bardzo dobra, ponieważ zwykłe strasznie mi zjechały dziąsła, bo przez nieuwagę kupowałam same z twardym włosiem. Na chwilę obecną używam tej z miękkim, ale nie widzę, by na dłuższą metę miało to pomóc moim dziąsłom. Jeszcze zapytam o to dentystę, jak pójdę na wizytę, bo może się okazać, że np. soniczna będzie najlepsza na moje problemy.

27

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Ja mam philips, jak dla mnie bomba, zęby fajnie domyte, czuje się świeżo przez długi czas https://www.komputronik.pl/productVariantGroup/4259/philips-sonicare-easyclean.html

28

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

chyba mam pecha, bo moje elektryczne cięgle się psuły,
miałam ich 4 i każda po okresie ok dwóch lat ulegała zepsuciu, albo zalaniu,
w końcu odpuściłam i teraz używam tylko manualnej

29

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

A ja wam polecę szczoteczkę soniczną. Naprawdę jest rewelacyjna!!! Ja przymierzam się właśnie do jej zakupu.

30

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

ja mam Curaprox, jest odpowiednio twarda, a przy tym nie podrażnia dziąseł jak moje poprzednie szczoteczki

31

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Z moimi dziąsłami od roku dzieją się dziwne rzeczy. Nigdy nie były wrażliwe, a teraz byle co do jedzenia potrafi zedrzeć mi całe płaty nabłonka... nie rozumiem tego. Może mam jakieś niedobory czy coś. Zaczęłam używać miękkich szczoteczek, ale czy miękka jest w stanie dostatecznie usunąć osady z jedzenia i picia?

32

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Używam zwykłej, ale z wyprofilowaną główką, więc jak na razie wystarcza. Gdybym miała super wrażliwe zęby to pewnie przeszłabym na elektryczną...

33

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Kupiłam miesiąc temu szczoteczkę, była bardzo przystępna cenowo, więc zareagowałam i jest super, jak na pierwszą szczoteczkę soniczną jaką miałam. Mam porównanie tylko z elektryczną i doczyszcza wszystko, takich czystych zębów jeszcze nie czułam u siebie big_smile

34

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Jakoś nie czuję potrzeby testowania takich wspaniałych szczoteczek, manualna jest całkiem ok

35

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Mam soniczną i naprawdę zęby są bielsze i czystsze po niej!