26

Odp: buty do joggingu

New Balance ma rzeczywiście jedne z lepszych butów do biegania, kupiłam kiedyś Fresh Foam Zainte dokladnie model 1980 biegam w nich do tej pory, są idealne, stopa leży idealnie, są bardzo wygodne i jakościowo widać, że dobrze zrobione.

27

Odp: buty do joggingu

Nie posiadam żadnych butów. Jogging trenuję bez obuwia. Wtedy są lepsze odczucia intensywności medytacji. Nie wiem jak wy dziewczyny trenujecie ale musicie wypróbować technikę bez przykładowych sandałów. Trzeba się poczuć wolną i oddać się joginngu maksymalnie.

28

Odp: buty do joggingu

Bez obuwia? Nie bolą cię stopy?

29

Odp: buty do joggingu

Puma ma fajne modele . Bardzo lubię ze względu na ceny i fakt, że faktycznie dostarczają oryginalne buty.

30

Odp: buty do joggingu

[quote=draculaura]Nie posiadam żadnych butów. Jogging trenuję bez obuwia. Wtedy są lepsze odczucia intensywności medytacji. Nie wiem jak wy dziewczyny trenujecie ale musicie wypróbować technikę bez przykładowych sandałów. Trzeba się poczuć wolną i oddać się joginngu maksymalnie.[/quote]
hmm, żeby tak biegać bez butów, to jeszcze trzeba mieć gdzie... Ja bym chyba po chodnikach, na których często znaleźć można szkło, za długo w ten sposób nie pobiegała :-(

31

Odp: buty do joggingu

Wybierając buty sportowe dla siebie, koniecznie trzeba zastanowić się nad tym, czy nie powinny być to buty przeznaczone dla konkretnej dyscypliny. Buty sportowe są projektowane w taki sposób, aby przynosić jak najlepsze efekty osobie trenującej. Często stosuje się w nich więc rozwiązania, które pomagają biegać szybciej lub skakać wyżej. Poza tym, zapewniają one odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

32

Odp: buty do joggingu

Ja lubię adidasy z ergonomiczną podeszwą, taką że stopa łatwiej odbija się od ziemi

33

Odp: buty do joggingu

Od 2 lat mam te same, z wyższej półki cenowej, ale w tym czasie zdarłabym inne 2 pary a te jeszcze się trzymają