1

Temat: Kielce

Czy zagląda tu ktoś z mojego miasta?
Chętnie poznam inne mamy z dziećmi w wieku 4-10 lat, żeby moje pociechy poznały nowych kolegów do zabaw, a my poplotkowałybyśmy sobie przy kawie.

2

Odp: Kielce

Witajcie, kto nie imprezuje w ten weekend to proszę wpaść i popisać ze mną na PW big_smile

3

Odp: Kielce

Hejka na imię mam Majka i także mam dwójkę dzieci ( dwie córki 7 lat i 9 lat ).

4

Odp: Kielce

Tu Kasia 31 lat, pracuję w Kielcach, ale mieszkam w Bilczy, chętnie poznam kogoś, z kim można wyjść po pracy na kawkę i ciastko w tygodniu, pracuję bardzo blisko kawiarni Calimero na Solnej, ale mogę też dojechać w inną część miasta, zapraszam do kontaktu na priv:)

5

Odp: Kielce

Jeśli ci się nudzi napisz:) jestem  25-latką ,z chęcią poznam  nowe ,ciekawe osoby .Nie można pozwolić sobie na zdziczenie w tej izolacji smile)

6

Odp: Kielce

Jeśli ci się nudzi napisz:) jestem  25-latką ,z chęcią poznam  nowe ,ciekawe osoby .Nie można pozwolić sobie na zdziczenie w tej izolacji smile)

7

Odp: Kielce

Z chęcią wyjdę gdzie na spacer czy pogadam o filmach, książkach, muzyce itp, wymiana płyt i książek mile widziana -  szukam osób do 35 lat z Kielc i okolic.

8

Odp: Kielce

Zapraszam na spacer, ja dużo chodzę po parku Staszica, ale mogę dojechać w Twoją okolicę - pisz na priv

9

Odp: Kielce

Będę w Kielcach przez najbliższy weekend, jeśli ktoś chce ze mną pozwiedzać miasto w sobotni wieczór i wybrać się na piwko to zapraszam:)