101

Odp: Brak libido u faceta

To zależy od temperamentu i hormonów, chociaż rzadko się zdarza żeby facet tak zupełnie nie miał ochoty... Może jak ma gorszy czas w życiu?...

102

Odp: Brak libido u faceta

Zawsze można to życie erotyczne jakoś urozmaicić i sprawić, że facet będzie miał ochotę tongue. Można zerknąć sobie na przykład do internetowego sex shopu, bo mają naprawdę fajną bieliznę erotyczną. Mi osobiście bardzo spodobały się nakładki na sutki połączone łańcuszkami. Fajny gadżet, coś bardziej w stylu biżuterii erotycznej. Sklep jest ogólnie naprawdę bardzo fajny, przyjemnie się po nim porusza, ma świeży design, no ale przede wszystkim niezwykle urozmaiconą ofertę. Także kto ciekawy, niech sobie zerknie wink.

103

Odp: Brak libido u faceta

Najpierw to  trzeba zadbać o swój wygląd, bo żadna bielizna na ciele XXL nie ukryje obrzydliwych fałdów i cellulitu...

104

Odp: Brak libido u faceta

spokojnie laski ja też miałem problem, chwilowy - wynik stresu, też brałem wtedy tabletki, ale takie ziołowe, cynk selen, pieprz, lgarnityne . Pomagało doraźnie, po ewolucjach życiowych i uspokojeniu się sytuacji problem minął, także wspierajcie swoich facetów w takich chwilach a sprawa minie.

Ostatnio edytowany przez enzo (2016-07-01 09:52:25)

105

Odp: Brak libido u faceta

Czasami facet ma problem z powodu stresu, to jest nawet 90% przypadków, można nad tym pracować, ale większości nie starcza cierpliwości, nie mają wsparcia, nie chcą o tym mówić. Wtedy można wesprzeć się tabletkami, one pomagają, a czasami wtedy problem sam się rozwiązuje. Stres mija błedne koło przestaje działać i jest ok.

106

Odp: Brak libido u faceta

Ostatnie badania wskazują, że stres obniża popęd u facetów, a dodatkowo hamuje ich lek, że mogą się nie sprawdzić i dać plamę przed partnerką...

107

Odp: Brak libido u faceta

Po prostu pracoholicy nie mają czasu na sex, nie mówiąc nawet o ochocie...

108

Odp: Brak libido u faceta

Coraz młodsi mają też problem z potencją.