201

Odp: Tatuaże ...

Ja mam dwa tatuaze- jeden robiony juz spoory czas temu przez michala , a drugi- robiony dosc niedawno przez adolfa jestem tak bardzo zadowolona, bo naogladalam sie wiele nieudanych tatuazy w internecie, a ten salon jest sprawdzony nie tylko przeze mnie, ale tez moich znajomych. dziewczyny- zwlaszcza te, ktore dziarają sie po raz pierwszy- sprawdzice salon, ktory wybieracie, czy pracują na dobrym sprzecie, sterylnie czystym!!

202

Odp: Tatuaże ...

Mnie osobiście bardzo podobają się tatuaże a zwłaszcza te, które są umiejscowione na rękach. Niestety z powodu łuszczycy nie mogę sobie pozwolić na zrobienie tatuażu, bo to mogłoby znacznie pogorszyć stan mojej skóry a także jak pewnie możecie się domyślić skóra z łuszczycą nie wyglądałaby dobrze gdyby była pokryta tatuażem. Co prawda obecnie stan mojej skóry jest bardzo dobry, bo jakiś czas temu zmieniłam kosmetyki, wyczytałam o możliwym negatywnym wpływie stosowanych barwników na skórę i wolę nie ryzykować.

203

Odp: Tatuaże ...

A ja chciałabym sobie zrobić jakiś fajny tatuaż, ale trochę się boję...

204

Odp: Tatuaże ...

[quote=Misiaczek12]A ja chciałabym sobie zrobić jakiś fajny tatuaż, ale trochę się boję...[/quote]

Czego się boisz? smile

205

Odp: Tatuaże ...

Ja bałam się bólu i że może jednak coś pójdzie nie tak wink Ale jeśli zdecydujemy się na profesjonalny salon to obawy szybko znikają wink Dziarałam się w Jah Love Tattooo Studio- polecam. Świetna ekipa, mnie dziarała Zuzia- zdolna miła wink Planuję kolejny tatuaż równiez w tym studio, muszę tylko znaleźć jakiś fajny wzór.

206

Odp: Tatuaże ...

No właśnie z tatuażem jest tak że jak spartolą robotę, to potem ciężko to poprawić, więc trzeba odpowiednio pilnować żeby dobrze pozaznaczali właściwe miejsce w którym się go chce mieć. Kolega  taki nieduży symetryczny tatuaż na nadgarstku od spodu i go trochę przesuneli do boku. Jemu to nie przeszkadza, ale ja osobiscie widze ze jest nierowno wytatuowany ( w sensie przesuniety)...

207

Odp: Tatuaże ...

Ja zrobiłam dawno temu i gdybym dziś miała stanąć jeszcze raz przed wyborem to nie zdecydowałabym się na ten krok.

208

Odp: Tatuaże ...

Podobają mi się tatuaże, nawet mam pomysł na wzór, także pewnie niedługo zrobię pierwszą dziarę. Warto wziąć pod uwagę tatuatorów z  oni mają salon na Wilczej, chciałabym mieć na nodze wzór ornamentowy, może też kwiatowy, jeszcze się waham smile

209

Odp: Tatuaże ...

Niestety do dobrych tatuażystów są spore kolejki i odległe terminy. Ja póki co nie mam pomysły na własny, więc nie rezerwowałam, ale znajoma robiła i tak to u niej wyglądało.

210

Odp: Tatuaże ...

A ja nie zdecyduję się na tatuaż, później trzeba dbać o niego żeby nie wyblakł, a jak się schudnie/przytyje to może się zdeformować...

211

Odp: Tatuaże ...

Mały subtelny tatuaż byłby fajny, może sobie zrobię latem?

212

Odp: Tatuaże ...

Jak przeglądam niektóre wzory, to też bym chciała takie mieć...