1

Temat: Rockowy styl - lubicie?

Lubię glany i czerń, ćwieki też. Co myślicie o takich stylizacjach?

2

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Z bardziej rockowych rzeczy mam chyba tylko skórzaną czarną kurtkę...

3

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Kiedyś to był mój strój powszedni. Skóra, czasami nity, kolory: czerń, bordo, wojskowe zielenie, z jaśniejszych khaki, rudy. Obuwie ciężkie, trampki, sandałki z rzemieniami. Trochę łączyłam też grunge, etno w tym wszystkim.
Kiedy otworzyłam się na inne gatunki muzyczne przestałam się tak nosić.
W tej chwili mam w garderobie przeróżne rzeczy, niektóre świetnie by się nadały do takich stylizacji jak choćby czarne rurki, zamszowo-skórzana ramoneska, torebka z ćwiekami, paramilitarne botki, kamizelka z dwurzędowym zapięciem.

4

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Tak, lubie, szczególnie taki styl, jaki ma moja ukochana grupa Poets of the Fall:-)
Moja ukochana piosenka:-)
Cradled in Love
You had the blue note sapphire eyes, to back up all those gazes
To pierce my guard and to take my soul off to faraway places
Told me I'll never be alone, cos you're right there

We took a gamble with this love, like sailing to the storm
With the waves rushing over to take us, we were battling against the tide
You were my beacon of salvation, I was your starlight

So don't cry for your love, cry tears of joy
Cos you're alive cradled in love
Don't cry for your love, cry tears of joy
Cos you're alive cradled in love

I kept the love you gave me alive, and now I carry it with me
I know it's just a tear drop from mother earth, but in it I can hear a dolphin sing
Telling me I'll never be alone, I know you're right there

So with the fire still burning bright, I wanna gaze into your light
If I could see my fortune there, you know how flames can hypnotize
Do I even dare to speak out your name for fear it sounds like, like a lover

So don't cry for your love, cry tears of joy
Cos you're alive cradled in love
Don't cry for your love, cry tears of joy
Cos you're alive

5

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Spokojna balladka smile

6

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Tak bardzooo spokojna ! Ale mało z niej zrozumiałem bo się uczyłem w szkole i w liceum tylko Niemca. Teraz żałuję, że nie posłuchałem mamy. Jakby Pani była łaskawa to bardzo ale to bardzo bym prosił o to aby ten tekst dobitnie przetłumaczyć, o ile się da to oczywiście dosłownie.

7

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Polecam tę stronę: [url]http://www.tekstowo.pl/piosenka,poets_of_the_fall,cradled_in_love.html[/url]
Tłumaczenia nie zawsze dokładne, ale i tak pomocne.

8

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Uwielbiam, zwłaszcza skórzane czarne kurtki z ćwiekami:) Bajka! W nich nie da się źle wyglądać!

9

Odp: Rockowy styl - lubicie?

za młodu chodziło się w takich ciuchach rockowych i metalowych smile teraz to jedynie ramoneska pozostała..

10

Odp: Rockowy styl - lubicie?

tak, czarna skóra w każdym wieku pasuje:)

11

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Jak najbardziej! Ramoneski, skórzane spodnie i botki to moje klimaty big_smile Do tego fajne koszulki, luźny styl i brak narzuconego schematu... bardzo to lubię i doceniam.

12

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Ja lubię odrobinę rocka w szafie wink skórzana ramoneska, woskowane spodnie, t-shirty z fajnymi napisami, botki w stylu rockowym smile Dodaje to charakteru wink

13

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Ja np lubie czasem nałożyć ramonskę big_smile

14

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Ja nie wiążę tego jak się ubieram z tym, co słucham. Rocka raczej aż tak nie słucham, więc to na pewno nie mój styl wink ale jeśli chodzi o ubieranie się to przeważnie do szkoły: jeansy, jakaś bluzka lub sweter, na wierzch kurtka, buty. Myślę, że sama musisz pomyśleć jak lubisz się ubrać i tak sobie dopasować styl do swojego noszenia.

15

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Uwielbiam! Mam świetne koszulki rożnych zespołów, do tego czarna ramoneska i jestem gotowa na podbój miasta wink

16

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Szczerze nie przepadam za rockowym stylem. Wolę ubierać normalne jeansy  mające 98% bawełny. W kolorze mid blue, są dla osób szczupłych przeznaczone smile
Czyli jakby nie patrzeć wolę ubierać się normalnie, tak zwykle.

17

Odp: Rockowy styl - lubicie?

Rockowy styl jest fajny, tylko trzeba odpowiedniej okazji dla niego, przecież do pracy czy po bułki tak bym nie poszła ubrana:) Raczej na koncert czy imprezę:)

18

Odp: Rockowy styl - lubicie?

A ja lubię glany nosić na co dzień.