201

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

A która możliwość jest najbardziej aktualna teraz...?

202

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

zaciągnąć? Będzie chciał to nie trzeba będzie go zaciągać.

203

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Z pewnością bielizna erotyczna jest bardzo skuteczna.  .Ale jest też wiele innych sposobów . Może znajdziesz tam bardziej nieszablonowe sposoby uwodzenia?

204

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Zależy kto pisze, ja nie muszę być zaciągana wink jak facet będzie chciał i Ty też to bez mrugnięcia okiem znajdziecie się w łóżku smile

205

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Mój facet jest bardzo leniwy jeśli chodzi o sprawy łóżkowe. Małżeństwem jesteśmy od ponad 20 lat i wieczorami zamiast się do mnie dobierać dobiera się do myszki komputerowej lub pilota telewizyjnego.

206

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ogranicz mu komputer, a od razu nabierze ochoty:)

207

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Hmmm... Jeśli faceta trzeba ciągnąć do łóżka, to coś jest nie tak: z nim albo z nami... big_smile

208

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

U mnie było tak, że chłopak niestety długo robił mi nadzieje na bycie parą, ale w ogóle nie dążył do bliskości -  wydaje mi się, że on jest typem narcyza, nie znajdował dla mnie czasu, dwa razy się spotkaliśmy, chociaż snuł wielkie plany, ale na słowach się kończyło,  ostatnio zaproponowałam mu znów ja spotkanie i on od 2 tygodni nie odpisał - chyba dam już sobie z nim spokój... Co z nim jest nie tak, jak myślicie?

209

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Niezdecydowany? A może to taki typ, który nie umie odmówić i czeka, aż się sytuacja sama rozwiąże.
Co z nim? Odezwał się w końcu?

210

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Facet niezdecydowany nie jest wart czekania, odradzam takie zawieszenie w próżni.