1

Temat: AMPUKI ARGAN INFUSION od Inoar

Hej dziewczyny, czy stosował ktoś z was te ampułki z Inoar? Widziałam ostatnio ich ofertę i szczerze zastanawiam się jak efekty? Moje włosy strasznie się puszą i nic im nie pomaga. Na dodatek zauważyłam że końcówki są strasznie suche i się kruszą.

2

Odp: AMPUKI ARGAN INFUSION od Inoar

Tak jak czytam to mają naprawdę dobry skład. Olejek arganowy na pewno ci wygładzi włosy i je nawilży. Tak samo jak witamina E, która super odżywia strukturę włosa. Według mnie za tą cenę produkt powinien być ok smile Daj znać jak efekty po stosowaniu.

3

Stosuję od miesiąca i potwierdzam, że jest sztos! Wreszcie ujarzmiłam grzywkę, która stała w każdą stronę tylko nie tak jak powinna wink Końcówki fakt są zupełnie inne - wreszcie nic się nie kłaczy i nie wyrywam sobie połowy włosów przy czesaniu. Ja polecam.

4

Ewentualnie spróbuj ujarzmić włosy prostownicą z Inoar, możesz je lekko podkręcić lub wygładzić i spiąć na gładko, żeby nic nie wystawało. Ja tak robiłam jak miałam pół głowy z krótkimi włosami, bo zapuszczałam bok wink udręka niesamowita bo prawie rok czekałam, żebym mogła załozyć włosy za ucho. Ale prostownica i dobre olejki wygładzające z Inoar dały radę smile

5

Zacznij włosy olejować. Może być nawet zwykły olej kokosowy z dodatkiem kilku kropli witamin A+E (dostępny w aptekach w formie płynnej z pipetą).

6

O coś takiego by mi się przydało, bo pomimo braku grzywki to mam sporo baby chair i one mnie wkurzają - kłaczą się i wyglądam jak dziecko, które nigdy nie jest uczesane! Myślicie, że ten produkt z Inoar pomoze mi to wygładzić?