301

Odp: Promocje na kosmetyki

W Hi Hybrid teraz przy 2 kolorkach matowy top gratis smile Ja już mam ;D

302

Odp: Promocje na kosmetyki

w neo nail są promki -5% smile

303

Odp: Promocje na kosmetyki

Ciąg promocji jest teraz w Semilac przed Black Friday. Był tydzień na lakiery, potem kosmetyki do makijażu a teraz narzędzia i ozdoby do paznokci

304

Odp: Promocje na kosmetyki

> sani94 napisał/a:

> Ciąg promocji jest teraz w Semilac przed Black Friday. Był tydzień na lakiery, potem kosmetyki do makijażu a teraz narzędzia i ozdoby do paznokci

Czyli to odpowiedni czas na zakup holo xD dzięki za info wink

305

Odp: Promocje na kosmetyki

> jusiawarda napisał/a:

> > sani94 napisał/a:

> Ciąg promocji jest teraz w Semilac przed Black Friday. Był tydzień na lakiery, potem kosmetyki do makijażu a teraz narzędzia i ozdoby do paznokci

Czyli to odpowiedni czas na zakup holo xD dzięki za info wink

big_smile cieszę się że pomogłam wink

306

Odp: Promocje na kosmetyki

A ja nie zdążyłam kupić kosmetyków w Hebe sad Guzdrałam się i guzdrałam, wchodzę do koszyka zapłacić, a tam cena podskoczyła o 100 zł. Patrzę na zegar... 00:06. Koniec promocji sad Spóźniłam się o 6 minut.

307

Odp: Promocje na kosmetyki

> niechcemisie napisał/a:

> A ja nie zdążyłam kupić kosmetyków w Hebe sad Guzdrałam się i guzdrałam, wchodzę do koszyka zapłacić, a tam cena podskoczyła o 100 zł. Patrzę na zegar... 00:06. Koniec promocji sad Spóźniłam się o 6 minut.

O jacie współczuję, najbardziej boli jak tak minimalnie coś ucieknie wink Ja na szczęście na moją się załapałam smile Do zamówienia w Semilac za 100zł Semilike za grosik smile

308

Odp: Promocje na kosmetyki

W Rossmannie najczęściej widzę fajne promocje, właściwie do innych drogerii już nie chodzę.

309

Odp: Promocje na kosmetyki

Jeszcze taniej jest w sieci, można znaleźć np. produkty z krótszym terminem ważności dużo taniej niż w rossmannie

310

Odp: Promocje na kosmetyki

Cześć, od siebie polecam zobaczyć wyszukiwarki promocji - codziennie są setki przecen w kategorii "uroda"

311

Odp: Promocje na kosmetyki

Warto szukać promek w necie!