26

Odp: półka łazienkowa

A czy ktoś z Was zamawiał sobie może kabiny prysznicowe na wymiar? faktycznie te bez brodzika są praktyczniejsze?

27

Odp: półka łazienkowa

Ja lubię półki szklane lub z przezroczystego plastiku

28

Odp: półka łazienkowa

Meble do łazienki kupiliśmy w salonie meblowym.  Wybraliśmy szafkę pod umywalkę i słupek.  Jedną półkę mamy zrobioną z drewnianej belki.

29

Odp: półka łazienkowa

Postaw na coś naprawdę eleganckiego, stylowego, co będzie pasować do reszty łazienki tongue wówczas na pewno się nie zawiedziesz.

30

Odp: półka łazienkowa

To prawda, jak sie stawia na dobre i eleganckie rzeczy to ma się pewność, raz, że dłużej dana rzecz nam posłuży, a dwa, że będzie ładnie wszystko wyglądać. Wczoraj oglądałam na superwnetrze.pl wyposażenie łazienkowe i to marki zack, a jak zobaczyłam ceny to oczom wprost nie wierzyłam. Promocja, promocja i jeszcze raz promocja. Kilka rzeczy wybrałam sobie, a jeśli szukacie takich cudeniek to polecam sprawdzić.

31

Odp: półka łazienkowa

Fajne meble można dostać w dobrym salonie,  na prawdę można ciekawie urządzić łazienkę.  Ja lubię nowoczesny styl w jednym salonie udało mi się urządzić piękną łazienkę.

32

Odp: półka łazienkowa

Ja zaopatrywałam się w necie, są tam  super rzeczy. Bardzo mi się podobają szafki, mam w sumie całą łązienkę  zrobioną .

33

Odp: półka łazienkowa

Ja mam aż dwie półki na moje kosmetyczne skarby:)