1

Temat: Reklama sklepu

Witam
Planuję otworzyć sklep odzieżowy i szukam dobrej agencji reklamowej, która pomoże mi się trochę zareklamować. Jak na razie trafiłam na jedną. Możecie coś jeszcze polecić? Z góry dziękuję.

Ostatnio edytowany przez paznokcie94 (2018-09-28 17:43:28)

2

Odp: Reklama sklepu

Jeżeli chodzi o promocję e-sklepu, to polecam agencję marketingową . Od wielu lat siedzą w e-commerce i się w tym wyspecjalizowali.

3

Odp: Reklama sklepu

Celebryta lub sportowiec może reklamować Twój sklep podczas występów lub też możesz nagrać filmik promujący sklep z jego udziałem, a jak wiadomo reklama z kimś znanym zawsze się sprawdza, więc z pewnością taka reklama przyniesie korzyści

4

Odp: Reklama sklepu

Też prowadzę sklep w niedużej miejscowości i jak to zwykle bywa z początku miałam kłopot z dotarciem do klienta. Jedyne wyjście jakie widziałam to zgłosić się do agencji reklamowej, która sama opracuje strategię, przeprowadzi audyt wizerunku i zacznie działać.  Szybko zajęli się zleceniem, zrobili projekt aranżacji sklepu zgodnie z moimi oczekiwaniami. Zaproponowali elementy reklamowe, które wspierają sprzedaż m.in. displaye, standy oraz ekspozytory produktów. Wszystko wykonali sprawnie, bez marnowania mojego czasu. Ruch w sklepie znacznie się zwiększył.

5

Odp: Reklama sklepu

A próbowaliście reklamy w internecie? smile

6

Odp: Reklama sklepu

Jak nie macie pojęcia, które działania wybrać i jaki rodzaj reklamy u was będzie najlepszy, to radzę skorzystać z pomocy fachowców. Z nimi szybko i sprawnie osiągniecie zamierzone cele, u mnie doskonale sprawdziła się agencja z Warszawy. Zgrany zespół ludzi, który zawsze na wszystko znajdzie rozwiązanie, umiejętnie dobrali działania reklamowe do mojej firmy i branży. Dzięki nim moje produkty i usługi szybko stały się rozpoznawalne, a zainteresowanie klientów stale wzrasta. To świetny koordynator akcji promocyjnych i różnego typu eventów.

7

Odp: Reklama sklepu

Jeśli tekst poza reklamą niesie jakieś przesłanie, daje nowe informacje, praktyczne dla czytelniczek, to ma sens taka reklama.

8

Odp: Reklama sklepu

Fajne są reklamy w formie krótkich spotów np. przed filmami na YT