1

Temat: Oglądanie filmów w sieci

Hej, na jakich stronkach lub w jakich aplikacjach oglądacie filmy?

Najczęściej korzystam z portalu Zalukaj, bo ma dużą bazę, większą niż serwisy VOD, które znam, ale chciałabym spróbować Netflixa. Ktoś ma? Ciekawi mnie czy jest widoczna różnica w jakości odtwarzanych filmów pomiędzy planem podstawowym a standardowym, a także jakie możliwości oferuje serwis w związku z wersjami językowymi, a konkretnie, czy można sobie wybrać, czy odtworzyć film z dubbingiem/lektorem, czy w wersji oryginalnej, czy z napisami.
Niestety nie ma w tej chwili darmowego okresu próbnego, dlatego chciałabym zapytać o to użytkowników. Na Zalukaj zazwyczaj jest dostępnych kilka wersji do wyboru, ale niektóre filmy wrzucone są jedynie z lektorem, a szukam ich oryginalnych wersji, bez tłumaczenia, m.in. dlatego rozglądam się za inną stronką.

2

Odp: Oglądanie filmów w sieci

Ostatnio w ogóle nie mam na to czasu...:/ A iść do kina to też wyprawa, trzeba zaplanować, znaleźć seans o odpowiedniej godzinie... Nawet nie wiem, co teraz grają. Co za życie:/

3

Odp: Oglądanie filmów w sieci

Czasem coś obejrzę ale na darmowych stronach, bo za Netflix nie opłaca mi się płacić

4

Odp: Oglądanie filmów w sieci

A to mi akurat udało się ostatnio wyrwać do kina. Zatopiłam się jednak w serialach. Netflix jest fajny jak się z kimś można złożyć tongue Tak samo inne platformy.

5

Odp: Oglądanie filmów w sieci

Dobry pomysł z takim składkowym oglądaniem, muszę kogoś namówić:)

6

Odp: Oglądanie filmów w sieci

Na nowego Matrixa chcę iść, oglądałyście może, warto?

7

Odp: Oglądanie filmów w sieci

Mnie te hollywoodzkie produkcje odrzucają natłokiem efektów specjalnych , ostatnio wolę takie powolniejsze kino obyczajowe, pozwalające się zatrzymać, zamyślić, przeżyć coś wewnętrznie...

8

Odp: Oglądanie filmów w sieci

Z tego powodu lubię bardzo dramaty.

Ja zatrzymałam się na pierwszym Matrixie chyba big_smile