1

Temat: Galanteria skórzana

Czy kupujecie skórzane rzeczy? Buty, portfele, torebki? Wiadomo, że to nie są tanie rzeczy. Ja do tej pory kupowałam tylko buty skórzane, ale natrafiłam na ten wspaniały sklep  i torebki tez kupuje skórzane. Są to modne i eleganckie torebki z najwyższej jakości materiału i z wysoką prezencją w celujących cenach. Każda z Was na pewno coś dla siebie znajdzie smile

2

Odp: Galanteria skórzana

Ja mam skórzane buty, kilka par, są trwalsze niż te ze skaju. Torebkę ze skóry mam jedną, bo akurat trafiłam na taką, która mi się podobała...

3

Odp: Galanteria skórzana

Zdecydowanie trwalsze smile I z tego co przynajmniej mi się trafiało, nie przemakają tak.

4

Odp: Galanteria skórzana

O tak niechcemisie, zdecydowanie to też racja smile

5

Odp: Galanteria skórzana

Bardzo lubię skórzane dodatki, wyglądają zawsze na eleganckie i z górnej półki. Niedawno kupiłam taki , widać różnicę między takim, a "podrabianą" skórą.

6

Odp: Galanteria skórzana

Dla siebie raczej nie, bo lubię mieć dużo portfeli, więc zbankrutowałabym, gdybym wszystkie miała skórzane tongue Ale mój facet docenia wysoką jakość i swoje skórzane portfele kupuje tu  Są bardzo wytrzymałe.

7

Odp: Galanteria skórzana

A ja mam jeden skórzany, za to od 10 lat ten sam:)

8

Odp: Galanteria skórzana

Skórzany portfel dodaje pewności siebie. No a, 10 lat, to chyba lekka przesada. Poza tym możesz mieć kilka portfeli. Ja kupwałma te, wcale nie najdroższe a fajne w sklepie Brytyjka

9

Odp: Galanteria skórzana

Ja zamawiam w róznych sklepach. Szczerze powiediawszy to nie jestem przekonana do robienia zakupów jedynie w jednym sklepie.... Kupuję to co mi sie podoba. A nie to co jest akurat popularne. Metki nie są dla mnie takie ważne. Wolę kupić sobie coś taniej ale bez metki.

Co do torebki to w ostatnim czasie praktycznie całe dnie śmigam sobie z taką:


Mega wygodna, sama ją sobie zaprojektowałam na stronie:

10

Odp: Galanteria skórzana

Bardzo cenię kolekcje wittchena i batyckiego - dobra jakość w dobrej cenie. Warto zainwestować, by przez kilka lat nie myśleć o zakupie portfela czy paska.

11

Odp: Galanteria skórzana

Ze skórzanych rzeczy mam tylko rękawiczki, dostałam w prezencie,. Poza tym jestem ekologiczna;)

12

Odp: Galanteria skórzana

I dobrze. Sama też za często nie kupuję produktów skórzanych, chyba że w grę wchodzą jakieś prezenty. W takim wypadku wybieram już coś dobrej jakości, a z tą skórą ekologiczną, wiadomo różnie bywa. Dlatego też jeśli na kimś szczególnie mi zależy, wybieram takie upominki jak chociażby torby na ramię z ] . Są one bardzo fajnie skrojone i co ważniejsze dostępne w wielu odcieniach.

13

Odp: Galanteria skórzana

Mi osobiście się podobają ze skórki cielęcej. Skórzane produkty są naprawdę rewelacyjne. Moim zdaniem warto w takie produkty inwestować. Przeważnie taka galanteria sprawdza się na długie lata.

Ostatnio edytowany przez malgosia42 (2016-10-29 15:31:03)

14

Odp: Galanteria skórzana

Ja lubię skórzane rękawiczki, mają taką fajną miękkość, jakiej nie mają te z  ekoskóry...

15

Odp: Galanteria skórzana

nie wiem jakoś nie przepadam za ubraniami z czystej skóry.. czy to buty czy jakieś paski.. no nie bardzo.

16

Odp: Galanteria skórzana

Z rzeczy skórzanych to mam tylko z lat młodości pamiątkową już nieco torebkę przywiezioną z gór, która była hitem w latach 80tych. Teraz zaś noszę przy spodniach jeansowych pasek do spodni ze skóry: wąski, lakierowany, w kolorze czarnym, z ładną klamrą.

17

Odp: Galanteria skórzana

Ja w ogóle nie mam skórzanych rzeczy, bo jestem eko i kocham zwierzęta!

18

Odp: Galanteria skórzana

> rosie napisał/a:

> Ja w ogóle nie mam skórzanych rzeczy, bo jestem eko i kocham zwierzęta!

Ja też kocham zwierzaki, ale przecież pamiątki z dzieciństwa (torebka) nie wywalę.
Co zaś się ma pasku to jest opisywany jako ekoskóra, więc myślę, że bez krzywdy dla zwierzaków i można je używać.

19

Odp: Galanteria skórzana

Ja mam tylko portfel skórzany - prezent od mamy więc też go używam z tego względu. A ekokóra jest równie modna i fajna, tak więc polecam ją wszystkim!

20

Odp: Galanteria skórzana

Ze skóry mam tylko torebkę, bo dostałam w prezencie. Sama bym nie kupiła.

21

Odp: Galanteria skórzana

Fajne są dodatki, np. paski ze skóry