1

Temat: wózek riko naturo ecco opinie

Cześć! Planuję kupno nowego wózka, rozglądam się głównie za takim 3w1, na razie wpadł mi w oko model Riko naturo ecco. Odpowiadają mi jego 'gabaryty', koła i design. Ale jak z jego użytkowaniem? Kojarzycie ten model? Jak u was się sprawuje? Zastanawiam się jak sobie poradzi na wyboistych drogach itd. smile będę wdzięczna za waszą pomoc!

2

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Jak ci odpowiada to na pewno będzie dobry. Każdy ma inny gust, więc mnie w nim nie odpowiada ani kolor ani wielkość, bo ja np. lubię niewielkie wózki:)

3

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Jasne, gust to jedno, ale domyślam się, że autorka wątku po prostu chce wiedzieć jak wózek sprawdza się w terenie. Wielkość- to już zależy czy ktoś mieszka na wsi czy w mieście ( i po jakim terenie będzie spacerować). Duże wózki może i są cięższe, ale w mojej opinii dają poczucie stabilności podczas spacerów. Zresztą lekkie wózki ok-ale jako spacerówka dla starszaka, a nie dla maluszka.

4

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

hm, mam ten model i oceniam pozytywnie smile faktycznie musisz sobie odpowiedziec na pytanie jakiego wozka szukasz. ja chcialam cos bardzo stabilnego i solidnego. nie jakas tam leciutka spaceroweczka, tylko konkretny wozek3w1. riko naturo dobrze sie sprawuje u mnie juz kolejny miesiac. lekko sie go prowadzi, ma mocne koła, a stelaz jest stabilny. uwazam, ze warto go kupic.

5

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Widzialam na zywo ten model i musze przyznac, ze ladnie wyglada i wydaje sie byc solidnym wozkiem, a nie jakims ultra lekkim wozeczkiem, ktory rozklekocze sie jak napotka na drodze wiekszy kamien lub jakakolwiek nierownosc big_smile to chyba duzy plus wink

6

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Mysle, ze bedziesz zadowolona, jestem swiezo po zakupie i nie moge sie nacieszyć, ze taki dobry wozek udalo mi sie wybrac za peirwszym razem! Od kolezanek slyszalam tyle narzekania na przerozne modele, a tutaj mam super jakosc, stabilne koła, wozek prowadzi sie leciutko, chociaz nie jest jakis super mały, ale wiadomo, porzadny wozek 3w1 musi troche wazyc.

7

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Dziewczyny, jaka cena tego wózka? Czy ta wersja ecco jest droższa? Czym się właściwie rózni od tego podstawowego modelu??

8

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Roznica jest taka, ze model Naturo Ecco ma tapicerkę z ekoskóry, a Naturo- z takiego ekojeansu z elementami ekoskóry smile różnica w cenie nie jest duża, w wersji 2w1 jest to kwestia 50-60 zl smile

9

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

mam ten podstawowy model- riko naturo. i musze przyznac, ze wozek jest z nami krotko, ale fajnie sie nim jezdzi. 'swoje' waży, ale prowadzi sie lekko, bez oporow, kola sa dobrze zamortyzowane i wozek zachowuje stabilnosc rowniez na jakichs wertepach itd.

10

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

> atena70 napisał/a:

> Roznica jest taka, ze model Naturo Ecco ma tapicerkę z ekoskóry, a Naturo- z takiego ekojeansu z elementami ekoskóry smile różnica w cenie nie jest duża, w wersji 2w1 jest to kwestia 50-60 zl smile


Dzieki za info smile Ta wersja Ecco bardzo mi się podoba, więc dobrze wiedzieć, że jakość taka sama jak w modelu podstawowym (widziałam go na żywo i podoba mi się jego stabilność i mocny stelaż).

11

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Dzieki dziewczyny za wasze odpowiedzi smile Ciesze sie, ze ten model cieszy sie tak duza popularnoscia i jest pozytywnie oceniany pod wzgledem funkcjonalnosci, bo bardzo mi sie spodobal i prawdopodobnie wlasnie go kupimy.

12

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Mnie tez czeka wybór odpowiedniego wozka. Chyba czeka mnie sporo lektury, zeby wybrac ten idealny tongue

13

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Ja na szczęście wybór wózka mam już za sobą- a trwało to na prawdę długo;) Zależało mi aby wózek był poręczny, łatwy w obsłudze a przy tym solidny i bezpieczny.

14

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Ostatnio w sklepie podglądałam nowości i fajnie też wypada XENON z Expandera. Moze niektore z was kojarzą tą markę- mieli kiedys w ofercie popularny wozeczek Mondo, ktory byl dobry jakosciowo. Ten nowy model prezentuje sie o wiele lepiej, bardziej nowoczesny i funkcjonalny smile

15

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Dziewczyny, kilka tygodni temu kupilismy taki i jestesmy zadowoleni, polecamy smile wozek leciutko sunie, ma mocne pompowane kola, ktore faktycznie sa wrecz nie do zdarcia wink cieszy mnie to, ze wozek jest bardzo stabilny i nie chybocze podczas trudniejszych terenow.

16

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Ja również podpisuję się pod tymi pozytywnymi opiniami. Wózek podpatrzyłam u swojej przyjaciółki i kiedy tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży, wiedziałam że kupię wózek Riko. Cena nie jest wygórowana, a funkcje wózka naprawdę spełnią oczekiwania każdej mamy.

17

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

I my jezdzimy riko ale zdecydowałam się na zakup modelu XD smile Ja jestem dośc niska za to mąż bardzo wysoki dlatego szukaliśmy wózka, który da się tak regulować by prowadzenie go dla nas obojga było w miarę komfortowe. W modelu XD jest aż 3 stopniowa regulacja wysokości gondoli i siedziska. Poza tym porządny stelaż, fajna kolorystyka no i dobra cena.

18

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

My posiadamy  wózek Riko Naturo  i nie mamy do niego żadnych zastrzeżeń . Lekko się go prowadzi, jest stabilny, montaż i składanie nie stwarza żadnych problemów. Gondola duża, z materacykiem i systemem wentylacji. Siedzisko posiada regulację parcia oraz dodatkowy materacyk. Wózek posiada dodatkową amortyzację gondoli i siedziska . Do tego wyposażony jest w duży koszyk i uchwyt na butelkę.

19

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

My posiadamy wózek marki Riko ale postawiłam na model Basic, który jest wózkiem zgrabnym, solidnym i zwrotnym. Został on wyposażony w gondolę z funkcją bujania oraz regulację twardości zawieszenia. Prowadzi się go bardzo wygodnie, przyjemnie a dziecko podróżuje w komforcie.

20

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Sama posiadam wózek marki Riko a dokładniej Riko Marla i uważam że wózek jest kapitalny. Spacery przebiegają bez problemowo , wózek jedzie lekko i płynnie. Do tego został on wyposażony w wytrzymałe koła z poliuretanu, dodatkowy materacyk i pojemny kosz.

21

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

A mnie zauroczył model Molla , bo szukałam wózka który który nie posiada wersji spacerowej . A Molla to wózek śliczny, nowoczesny, solidny i przyjemny w obsłudze. Gondola jest duża, posiada regulację zagłówka, koła są wytrzymałe a prowadnica obszyta jest skórą ekologiczną.

22

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Ja mam akurat BABY JOGGER więc mogę się wypowiedzieć na jego temat smile Wózek jest też 3w1 więc super sprawa - funkcjonalny i użyteczny. A do tego zapewnia mojemu dziecku odpowiednie bezpieczeństwo. Nic mi się w nim nie zacina, sprawnie się składa i rozkłada, jego obsługa jest naprawdę intuicyjna. Jest lekki i łatwy w prowadzeniu, a przy tym solidnie wykonany.

23

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Znam wózek Riko Villa i uważam że to świetny wózek. Korzystam z niego z przyjemnością , prowadzi się go lekko, steruje się łatwo. Siedzisko jest przepiane, gondola ma regulację zagłówka a koła są pompowane.

24

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Ja zaś wybrałam wózek tej marki ale Qubus Gold, no co tu ukrywać jego wygląd mnie zachwycił. Na szczęście wózek nie tylko świetnie wygląda ale jest też funkcjonalny , solidny i korzysta się z niego z przyjemnością. Posiada niezbędne regulacje ( oparcie w siedzisku i gondoli) i udogodnienia ( dodatkowy materacyk, pojemny koszyk) oraz niezbędne akcesoria ( pokrowiec przeciwdeszczowy) dzięki którym jest też solidnie wyposażony.

25

Odp: wózek riko naturo ecco opinie

Prawdę mówiąc nigdy nie słyszałam o wspomnianym wózku. Sama jestem posiadaczką ich wózka i jestem bardzo zadowolona.