1

Temat: Jak powiększyć i podnieść piersi

W sytuacji kiedy operacja nie wchodzi w grę? Nie chcę sie poddawać zabiegom, ale jednoczesnie nie podoba mi sie to co widze. Bo piersi nie dość,że nie sa duże to jeszcze wiszące. Mogłabym zrozumieć,ze grawitacja działa jak piersi są spore ale w sytuacji kiedy piersi nie są duże ale wiszą to nie wygląda to tak dobrze sad
Co mam robić?

2

Odp: Jak powiększyć i podnieść piersi

Pewnie karmienie oraz ciąża? Też tak miałam z tymże mam duży biust i uwierz,że jest jeszcze gorzej bo im większy biust tym bardziej potrafi opadać. Denerwowało mnie to,ze piersi wyglądały jak dwa puste worki, podczas gdy przed ciążą naprawdę je lubiłam Po ciazy to nie bylam w stanie wyjść na miasto bez biustonosza Jeszcze w biustonoszu biust wyglądał dobrze ale bez niego już nie tak dobrze. Pomogły masaże (sama je robilam) plus serum na biust plus tabletki na biust, w których działanie początkowo nie wierzyłam.

3

Odp: Jak powiększyć i podnieść piersi

Tabletki? A jakie? Bo widziałam takie na allegro, ale niektóre opinie były pozytywne, niektóre negatywne i sama już nie wiem w jakie tutaj wierzyć.

4

Odp: Jak powiększyć i podnieść piersi

Wiesz, co sama również w to za bardzo nie wierzyłam ale moja koleżanka mi powiedziała, że sama stosowała i była bardzo zadowolona i właśnie przez nią postanowiłam przetestować. Bo jednak jest to opinia osoby, którą znam a nie jakiegoś anonima z sieci. No więc biust nie odzyskał wyglądu sprzed ciąży, chociaż naw et się na to nie nastawiałam ale znacznie się ujędrnił, jest ładniejszy, bardziej stojący i jakiś taki bardziej wypełniony. Co do powiększenia to mam wrażenie,ze piersi po prostu wypełniły się i nie wyglądają jak puste worki.

5

Odp: Jak powiększyć i podnieść piersi

No ciekawe czy na takie małe jak moje by zadziałało

6

Odp: Jak powiększyć i podnieść piersi

Do niczego Cię tutaj namawiała nie będę ale moim zdaniem warto byłoby spróbować. Nic Ci nie szkodzi zobaczyć czy działa czy nie. Jak zadziała to super, jak nie to trudno. Chociaż u mnie i u koleżanki działanie było tak wiec sama możesz liczyć, że jakaś różnica na plus będzie. Pozdrawiam.

7

Odp: Jak powiększyć i podnieść piersi

Ja polecam droższe preparaty, są skuteczniejsze.

8

Odp: Jak powiększyć i podnieść piersi

drogi =/= dobry.
ZALEŻY CO JEST W ŚRODKU.

Jeżeli choodzi o to czy drogi krem to wyciaganie kasy to nie.. bo droższe kremy zazwyczaj bazują na lepszej jakości ekstraktach itp.

9

Odp: Jak powiększyć i podnieść piersi

Jezeli chcesz powiekszyc to w gre wchodzi tylko operacja. Jk chcesz podniesc to sa specjalne kremy na biust.

10

Odp: Jak powiększyć i podnieść piersi

Kremy też powiększają, ale trzeba smarować ciągle.

11

Odp: Jak powiększyć i podnieść piersi

Odpowiedni stanik jest też dobrym sposobem.