1

Temat: Biegi ekstremalne, maratony

Biegacie czasem na dłuższych trasach? Mnie się marzy udział w takim biegu z przeszkodami, które trzeba pokonać, a właśnie można wygrać pakiet startowy  na Men Survival Race w Warszawie lub Poznaniu:
[url]http://urodaizdrowie.pl/ekstremalny-konkurs-z-men-survival-race/[/url]

Czy chciałybyście spróbować sił w takim biegu, czy wolicie tylko rekreacyjnie pobiegać?

2

Odp: Biegi ekstremalne, maratony

Najdłuższy bieg u mnie to 4 km, byłam na granicy wytrzymałości j=i raczej już więcej tego nie spróbuję... Lepiej chyba biegać częściej a np. 1-2 km...

3

Odp: Biegi ekstremalne, maratony

Ja jestem miłośniczką biegów ekstremalnych :-). Szczerze polecam Runmageddony, bardzo fajna zabawa, nawet jak ktos nie lubi biegać, to w zasadzie bieganie to tylko sposób przemieszczania sie od przeszkody do przeszkody.
Dla miłośników horrorów natomiast polecam run or death - bieg - ucieczkę przed zombiakami :-D

4

Odp: Biegi ekstremalne, maratony

O matko, mojemu by się spodobało chociaż już zakończył przygodę z bieganiem, ale zombiaki nadal lubi wink jak z roboty wróci to mu o tym powiem;)

5

Odp: Biegi ekstremalne, maratony

Koniecznie! Ten cykl biegów zaczął się niedawno, jedna edycja już była, teraz kolejna planowana jest w Łodzi i to na pewno nie będzie koniec. Wszyscy, którzy w tym uczestniczyli potwierdzają, że zabawa jest przednia :-D

6

Odp: Biegi ekstremalne, maratony

A Ty brałaś w tym udział? Jak w łodzi to na pewno odpada, ale gdyby się zdarzyło w Warszawie to kto wie, może by się skusił wink

7

Odp: Biegi ekstremalne, maratony

Nie, niestety nie, jak był w Warszawie, to ja byłam bardzo niebiegajaca ;-). Teraz w łodzi termin mi nie bardzo pasuje, ale rozmawiałam z kilkoma osobami, które się na ten bieg skusiły i bardzo polecali :-)

8

Odp: Biegi ekstremalne, maratony

Kilku kolegów tak biega wyczynowo, ale jak ich widzę po takich biegach w stanie zejściowym, to myślę, że lepiej by było jakby biegali na spokojnie i rekreacyjnie. to za duży wysiłek dla serca!

9

Odp: Biegi ekstremalne, maratony

Jak już biegać to wolę zdecydowanie rekreacyjnie. Na długość dystansu jaki jest się w stanie przebiec największe znaczenie ma tempo. 4 km jak ktoś wcześniej napisał to mimo wszystko niewiele i raczej każdy zdrowy człowiek tyle przebiegnie tylko właśnie kluczowe jest tempo biegu. Trzeba je dostosować do swoich możliwości. Przy dłuższych dystansach dochodzi jeszcze zmęczenie mięśni. Jeśli są nieprzystosowane do dłuższej pracy, obciążeń to pozostaje do pokonania dystansu rower:-)

10

Odp: Biegi ekstremalne, maratony

Niestety ludzie często bez odpowiedniego przygotowania i kondycji biegają takie dystanse - i kończy się to w szpitalu albo i zgonem... Ambicje swoją drogą, ale warto też włączyć rozsądek i przygotować organizm wcześniej do takiego wysiłku...

11

Odp: Biegi ekstremalne, maratony

Ja odradzam taki wysiłek ludziom po czterdziestce