126

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Ja również polecam Golden Rose i Essence ;D
Naprawdę sprawdzają się wyśmienicie smile

127

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Najlepsze hybrydy dla mnie to marka My No1, super relacja jakości do ceny, nosze je ponad 3 tygodnie...https://myno1.pl/

128

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

no siędze w temacie juz spory czas i powiem szczerze, ze juz mnostwo testowalam, poki co uzywam lakierow makear, bo maja dobra jakosc, sa trwale, gdyby nie odrost to i 6 tyg mozna nosic podejrzewam, no i to krycie....dwie warstwy i po temacie:)

129

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Moim zdaniem najlepszy jest semilac.

130

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

To zależy do czego używany lakier, no i jaka kolekcja kolorów, obecnie noszę lakiery hybrydowe magnetyczne od Nails magnetyczne ale semilac faktycznie też jest niezły i też często wybieram.

131

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

eveline

132

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

A ja polecę hybrydy, dziewczyny to wbrew pozorom duża oszczędność i czasu i pieniędzy. Używałam różnych firm, testuję dużo nowości ostatnio natknęłam się na nowość na naszym rynku. Moim faworytem jest  grafit z drobinkami, cudnie wygląda na paznokciach, zarówno tych krótkich jak i dłuższych.

133

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Dla mnie najlepsze są hybrydy LART. Mają fajne krycie już po 1 warstwie, nie marszczą się mimo, że są mocno napigmentowane. No i najważniejsze mają chyba najwygodniejszy pędzelek smile

134

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Moim zdaniem Golden Rose, chociaż zdarza się, że przypadają mi do gustu jakieś pojedyncze innych marek.
Kiedyś się szarpnęłam i kupiłam OPI z jakiejś limitowanej serii chyba za 30zł, a po dwóch dniach połowy koloru na paznokciach nie było. Innym razem trafiłam na jakiś no name, dosłownie za grosze i trzymał się lepiej niż hybryda. Nie ma reguły smile

135

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

U mnie szybko odpryskują, niestety, a szkoda bo naprawdę fajne mają te kolorki... Tak że po 1 dniu zmywam żeby następnego nie było niespodzianek

136

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Oj jak czytam o tych odpryskach i zmywaniu po jednym dniu to się cieszę że ktoś wynalazł hybrydy big_smile a jeśli chodzi o firmę to najbardziej lubię z Semilaca smile

137

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Też lubię hybrydy :)

138

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Semilac z hybrydowych smile

139

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

najlepsze to Semilac i Neonail

140

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Najbardziej lubię semilac mam zresztą z tej firmy cały zestaw, czasem dobieram jakieś kolory z innych firm jak mi się spodobają np często też z hi hybrid zamawiam ale bazuję głównie na semi

141

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Eveline ma fajne hybrydy, ostatnio używam tylko ich

142

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

z klasycznych lakierów Sally Hansen, Essence i Bell

143

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Wibo

144

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Ostatnio zrezygnowałam z lakierów i wybieram odżywki, które mają delikatny naturalny odcień imitujący lakier do paznokci. Za jednym zamachem wzmacniam płytkę i mam ładny manicure.

145

Odp: Najlepsze firmy lakierów waszym zdaniem

Neonail polecam:)