76

Odp: Płaszcze czy kurtki?

A ja mam i kurtkę i płaszcz. Choć więcej rzeczy w mojej garderobie pasuje do płaszcza..za to kurtka jest bardzo ciepła.

77

Odp: Płaszcze czy kurtki?

No właśnie, zależy co kto ceni w ubiorze - ja wybieram ciuszki tak żeby w nich szalowo wyglądać, grunt to mieć kogoś kto cię rozgrzeje wink

78

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Tak z ciekawości - ile masz łącznie kurtek i płaszczy na sezon jesień-zima i na wiosnę?

79

Odp: Płaszcze czy kurtki?

a ja w środę kupiłam sobie ładny czarny płaszczyk, przed kolana, idealny "na teraz" czyli tzw. przejściówka
do tego kozaki, bo w zeszłym roku mi się rozwaliły sad

80

Odp: Płaszcze czy kurtki?

O, taka długość jest najlepsza jeśli chodzi o płaszcze. Dostałam kiedyś ze Stanów cudowny płaszczyk do kolan, czarny, elegancki, fantastyczne zaszewki, kołnierz i wogóle, ale od razu skróciłam przed kolana, bo takie najbardziej mi się podobają.

81

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ja też mam płaszcz przed kolana. Taki jest najlepszy bo nigdzie nie zawieje smile

82

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ja jednak stawiam na kurtki, są o wiele wygodniejsze i można się w nich swobodniej poruszać. Ta mi się bardzo podoba. W sumie teraz jest na nią promocja, także może w końcu uda mi się ją kupić

83

Odp: Płaszcze czy kurtki?

A mi się nie podobają w niej pasy...

84

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ta kurtka nie bardzo mi pasuje ...

85

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ja lubię jednokolorowe, więc pasy w ogóle odpadają...

86

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ja też wolę jednokolorowe. I od jakiegoś czasu wolę płaszcze, żeby w siedzenie nie było zimno smile. Wybieram ciemne kolory, bo wiadomo, jak to jest jesienią i zimą - łatwo się uchlapać, upaprać, jeśli nie my to zrobimy, to postarają się o to inni (np. co niektórzy kierowcy wjeżdżający w kałuże)... Chociaż ostatnio zaczęły mi się podobać białe płaszcze, . I się zastanawiam, czy nie kupić sobie tym razem jasnego. Po prostu będę musiała bardziej uważać, co dla takiej niezdary jak ja będzie nie lada wyzwaniem smile

87

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Noszę to i to zimą koloru jednolitego-czerń, szarość.

88

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Uwielbiam wszelkiego rodzaju plaszczyki ale zimowa mam i kurtke i kożuszek. Jesli chodzi o wybór kurtki zimowej to uwielbiam takie nie duze objetosciowo ale oczywiscie cieple. Niestety to wydatek rzedu od 300 zł w gore no ale warto wydac zeby miec na kilka sezonow.

89

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Najgorzej jak wydasz na kurtkę fortunę, a potem zaczynają odłazić ze sztucznego futerka, którym jest podszyta, tryliadry kudłów albo pierze z wypełnienia sad

90

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Hejka osobiście preferuję kurtki , ale obecnie planuję sobie kupić jakiś fajny płaszczyk na jesień.
Gdyż kurtkę wyżej pokazaną już mam smile Jest ciepła wyściełana, ma kaptur z pięknym kołnierzem, ma prosty krój, zapięcie na zamek, ściągacze na rękawach mankietów, sznurek w pasie dopasowuje się do talii kobiety, dodatkowo są kieszenie. Jest bardzo wygodna szczególnie teraz przydaje się jesienią.

91

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ja zawsze mam ten sam problem, kupie plaszczyk bo mi sie spodoba, ale pozniej nie mam kurtki na co dzien big_smile wiec najlepiej miec oba ubrania

92

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ja mam i płaszcz i kurtkę ale częściej noszę kurtkę z wygody bo lubię mieć kaptur smile

93

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Tylko kurtki! Nawet na zimniejsze dni latem mam fajną cienką kurtkę. Płaszczy w ogóle nie noszę.

94

Odp: Płaszcze czy kurtki?

A ja lubię czasem zadać szyku w eleganckim płaszczu...