1

Temat: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Witam,
Będę niedługo kupować zabudowę AGD kuchenną. Zastanawiam się nad różnymi producentami, wiadomo że teraz nic nie działa jak wcześniej po 20lat.. ale może doradzicie co na dzień dzisiejszy jest godne polecenia

2

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

U mnie dają radę sprzęty z Samsunga.

3

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Wszystko jest obecnie bardzo nowoczesne. Jeśli szukasz sprzęt w dobrej cenie to polecam Candy - mam obecnie wszystkie sprzęty w kuchni tej firmy i jestem zadowolona. Szczególnie ze zmywarki, która jest o wiele wygodnejsza niż moja poprzednia zmywarka ale od innej firmy. Candy jest dokładniejsza, nie zostawia zaciekow oraz jest energooszczędna.

Dodam,ze najlepiej jest kupic sprzęt jednej firmy i najlepiej z tej samej serii. Dzięki temu wszystko będzie do siebie pasowało.

4

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Ja szukałam dobrej zmywarki do zabudowy. Miałam już serdecznie dość ciągłego mycia naczyń i zniszczonych dłoni od ciągłego kontaktu skóry z płynem do naczyń. Znalazłam bardzo fajną stronę  i teraz jest mi znacznie wygodniej. Koniec z wiecznie zapełnionym zlewem.

5

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Ja polecam Kernau, mam od nich kilka sprzętów AGD i każdy z nich jest bardzo dobrej jakości. Oprócz tego firma oferuje długą gwarancję – także myślę, że naprawdę warto. Kupiliśmy tam zmywarkę, płytę indukcyjną, mikrofalówkę i piekarnik. Cenowo bardzo w porządku,  możesz sobie wszystko dokładnie sprawdzić. W razie pytań, służę pomocą.

6

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Oprócz AGD potrzebne są dodatki jak chlebak Dzięki nim, kuchnia nabierze indywidualnego wyglądu. Wybór nie jest łatwy, ale zawsze można szukać pomocy u znajomych.

7

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Nie mam jednej ulubionej marki, w mojej kuchni są różne. Większość sprzętów kupiłam w sieci, można tam trafić na świetne okazje i promocje.

8

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Bosch ma też sporo takich sprzętów do zabudowy.

9

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Jeśli szukacie zmywarek do zabudowy, to zerknijcie . Tam macie ich całkiem spory wybór. W dodatku w atrakcyjnych cenach. Można też je porównywać w różnych sklepach internetowych.

10

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

hmm dosyć spory wybór różnego rodzaju sprzętów jest też w sklepie RTV Euro AGD  , możecie sprawdzić online, lub odwiedzić nabliższy stacjonarny punkt. Tam też doradcy mogą wam doradzić co i jak. Czasem to wygodne rozwiązanie, bo przecież nie musimy sie na wszystkim znać prawda? smile

11

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

A może jakaś porządna zmywarka?  smile

12

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

A czy jesteście w stanie doradzić coś sprawdzonego w kwestii baterii kuchennej? Zastanawiam się własnie nad kupnem baterii kuchennej z wyciągną wylewką... może macie jeszcze jakieś własne doświadczenia?

13

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

A czy jakąś porządną zamrażarkę jesteście w stanie polecić? Ja się właśnie poważnie zastanawiam co wybrać...

Ostatnio edytowany przez luizgru (2017-09-12 21:16:52)

14

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

A jakie zlewy polecacie? Szukam obecnie czegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego... A może zlewozmywaki granitowe uważacie za godne uwagi?

Ostatnio edytowany przez jpiachu (2017-11-20 12:29:35)

15

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Szczerze to nie zgodzę się z tym, że obecne sprzęty AGD nie posłużą nam te 20 lat. Po prostu obecnie wchodzi tyle innowacyjności, że częściej się wymienia wszystkie urządzenia. Ja również niedawno postanowiłam zmienić parę rzeczy w kuchni i kupiłam świetny nowy piekarnik od firmy Kernau. Teraz ma bardzo fajne funkcje, a ciekawe co wymyślą za te 5 lat. ^^

16

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Ogromnie się cieszę, że dałam się przekonać do płyty indykcyjnej, mam taką z serii 700 FLEX Bridge, ma fajną funkcję łączenia 2 pól grzewczych - to mnie szokowało na początku, bo płyta włącza okap i może nim automatycznie sterować.

17

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Jak działa to połączenie z okapem? Z każdym działa, czy jakiś specjalny musi byc?

18

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Jeśli chcecie by kuchnia była piękna, nie można też zapominać o dekoracji. Moga pomóc w tym celu tradycyjne, piękne garnki emaliowane, lub jakieś gadżety.

19

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Połączenie płyty indukcyjnej w z okapem  działa tak, że płyta sama włącza okap gdy zaczyna się coś gotować. Jeśli gotuje się dużo to zwiększa obroty. Generalnie fajna opcja.

20

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

I to Flex Bridge tak ma? Świetna opcja. Chyba podpowiem siostrze, bo szukają czegoś do nowego domu.

21

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Ja mam okap osobno, jeszcze od poprzedniej kuchni gazowej, ale i tak rzadko używam, chyba że rosół gotuję

22

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

Koniecznie zmywarka.To mój najlepszy przyjaciel w kuchni. Jak masz kilkuosobową rodzine, to bez zmywarki ani rusz. Nie muszę stać godzinami przy zlewie i zmywać, zdrapywać itd.

23

Odp: Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej

O nie, tylko zajmuje miejsce, do małej kuchni kompletnie nie pasuje