1

Temat: Sokowirówka

Witam:)
Uwielbiam soki świeżo wyciśnięte lub jednodniowe jednak one w sklepach są strasznie drogie i chciała bym robić je sama.
Jaka sokowirówka jest najlepsza ?? Jakiej firmy? Możecie polećić mi coś sprawdzonego?

2

Odp: Sokowirówka

BOSH-znana marka , która ma jakość.

3

Szczerze mówiąc nie polecałabym sokowirówek ale wyciskarki. Owoce w sokowirówce są cięte, siekane na wysokich obrotach, co z kolei wytwarza temperaturę w której giną niektóre witaminy. Wyciskarka natomiast na wolnych obrotach wyciska sok, co nie wpływa negatywnie na jego jakość. Mogę polecić markę z której korzystam - HORUM, znajoma mi poleciła zresztą zarówno jak sklep z tego typu urządzeniami [url]http://sklep.puregreen.pl/[/url].

4

Zgadzam się z @weronikahera! Lepiej zainwestować w wyciskarkę. O wiele lepszy zakup smile

5

Prawda, wyciskarki lepsze wink Ja mam i wyciskam szpinak, buraki, wszystko co chcę wink

6

Ja też mam wyciskarkę i sok, który robię za jej pomocą ma faktycznie zdecydowanie lepszy smak od tych ze sklepu

7

Fakt, soki ze sklepu właściwie niewiele wspólnego mają z sokiem... Smak jest chemicznie zmieniony, a mnóstwo konserwantów sprawia, że sok ma roczną datę przydatności do spożycia. Sokowirówka to naprawdę niedocenione urządzenie, które według mnie powinno być w każdym domu, tym bardziej tam, gdzie są małe dzieci. Przygotowanie własnego, zdrowego soku naprawdę nie wymaga prawie żadnego wysiłku, a smak jest nieporównywalnie lepszy od tego z kartonu. Poza tym nie trzeba się zastanawiać nad składem soku... Ja mam swój mały przydomowy ogródek i zupełnie naturalnie hoduję niektóre warzywa i owoce na potrzeby mojej rodziny. Większość przetworów robię sama, a zresztą już nawet dzieci zauważyły, ze ten "Sok mamusi" jest najpyszniejszy wink

8

Lepsze są wyciskarki,mniej owoców czy warzyw się marnuje

9

tylko wyciskarki, moim zdaniem

10

> maderr napisał/a:

> Ja też mam wyciskarkę i sok, który robię za jej pomocą ma faktycznie zdecydowanie lepszy smak od tych ze sklepu

Zdecydowanie soki domowe są lepsze od tych ze sklepu pod każdym względem, poza tym wychodzą taniej...