1

Temat: Sztuczne kwiaty to dekoracji

Gdzie mogę kupić ładne, sztuczne kwiaty do dekoracji???

2

Odp: Sztuczne kwiaty to dekoracji

Sama miałam ostatnio taki problem. Mianowicie chciałam sobie kupić eleganckie sztuczne kwiaty do sypialni, jednak ine mogłam znaleźć sklepu, w którym byłyby kwiaty, które idealnie imitują te prawdziwe ( w sypialni nie trzymam roślin, zdecydowanie wolę sztuczne ponieważ nie powodują u mnie alergii oraz kichania).
Jest to sklep, w którym możńa zamówić sztuczne kwiaty, które do złudzenia imitują te żywe.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-08-31 06:40:43)

3

Odp: Sztuczne kwiaty to dekoracji

ja z dekoracji to zamawiam tylko te wszystkie rzeczy potrzebne na każdą fajną uroczystość. Serpentyny i balony, konfetii i wiele wiele więcej jest na https://godanparty.pl/ . Ostatnio też jak mój mały braciszek miał urodziny to zamawialiśmy na imprezę urodzinonwą tam wszystkie potrzebne dekoracje.

4

Odp: Sztuczne kwiaty to dekoracji

Jest duży wybór artykułów florystycznych i sztuczne kwiaty też widziałam. Wpadły mi w oko, bo wyglądały jak żywe smile Ceny też są w porządku, także polecam sprawdzić, może znajdziesz to co Cię interesuje.

5

Odp: Sztuczne kwiaty to dekoracji

Polecam rozeznać się w ofercie firmy  www.erena.pl. Trudnią się w imporcie i sprzedaży sztucznych kwiatów. Mają bogatą i konkurencyjną cenowo ofertę. Warto skorzystać.

6

Odp: Sztuczne kwiaty to dekoracji

W Ikea kiedyś widziałam takie roślinki

7

Odp: Sztuczne kwiaty to dekoracji

Nie uznaję takich sztuczności, one są dobre na cmentarz

8

Odp: Sztuczne kwiaty to dekoracji

Jak takie kompozycje są nowe to nawet dobrze wyglądają, problem jest po jakimś czasie jak blakną od słońca i przykurzą się

9

Odp: Sztuczne kwiaty to dekoracji

O tak, jak już wypłowieje kolor, to zaczynają wyglądać odpychająco.

W ogóle jeśli wykonane są bez dbałości o szczegóły, mało starannie, i kiedy widać z daleka, że są sztuczne, to wyglądają kiczowato. To już troszkę taki relikt PRL-u.

10

Odp: Sztuczne kwiaty to dekoracji

Ja lubię sztuczne storczyki