1

Temat: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Ja właściwie nie wiem jak chcialabym żeby to wyglądało..

2

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Ja - na szczycie ośnieżonej góry, pada śnieżek, a on klęczy przede mną  z pierścionkiem:)

3

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

U mnie było totalne zaskoczenie bo jeszcze tydzień wczesniej smialiśmy sie ze zareczyn nie bedzie. A tu ja wracam w pewną sobote z zajęc na uczelni, moj owczesny chlopak zapronował zebyśmy u niego  cos do jedzieni zamowili i posiedzieli. Odebrał mnie z autobusu. Nic nie mowił o tym ze w domu cos na mnie czeka. A tam.... Wszedzie świece, kwiaty i wino.

4

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Idealne zaręczyny? Tylko i wyłącznie w Krakowie. Byłam raz w tym mieście i przepadłam na zawsze. Z pewnością tam wrócę, być może już w 2016 roku. Udało mi się znaleźć bardzo wygodne apartamenty w centrum. Ceny są atrakcyjne a wyposażenie jak dla mnie idealne. Namawiam teraz chłopaka na krótki wypad w odwiedziny do smoka wawelskiego. Nie sądzę, żeby mi się tam oświadczył ale z chęcią zwiedzę jeszcze raz to miasto.

5

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

ja wolałam sobie tego nie wyobrażać żeby nie robić sobie nie wiadomo jakich nadziei, na szczęście mój luby wykazał się niemałą wyobraźnią dzięki czemu zaręczyny były jak z bajki big_smile

6

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

U nas było romantycznie - nad morzem smile <3 Nic wcześniej chłopakowi nie wspominałam o tym, a sam zorganizował wyjazd właśnie w takim celu big_smile

7

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Ja powiem wam że w sumie też nie wiem. Nawet jak staram się coś wykombinować to nic konkretnego nie przychodzi mi na myśl tongue Pewnie i tak mnie zaskoczy że później okaże się ze to tyły moje wymarzone zaręczyny smile

8

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

[quote=nikusia13]Idealne zaręczyny? Tylko i wyłącznie w Krakowie. [/quote]
Jeszcze jest kwestia GDZIE w Krakowie wink

9

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

w Krakowie to może nie ale już kawałek dalej w Zakopanem - pewnie! jest tyle pieknych miejsc... a taka akcja powinna być zapamietana na całe życie.

10

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Kiedyś w ogóle nie było potrzeba zaręczyn i nikomu to nie przeszkadzało.

11

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

W sumie nigdy nie myślałam nad tym jakoś specjalnie, ale ostatnio zaczęłam. Jesteśmy razem już kilka ładnych lat, rodzina i znajomi wciąż dopytują, niby jest fajnie, ale czasem człowiek myśli - a może by tak pójść do przodu?
Zawsze bardzo mi się podobały zaręczyny w górach! Najchętniej gdzieś wysoko, kiedy człowiek jest zmęczony, ale dumny z siebie i z zapartym tchem podziwia widoki... A tutaj bach... mam tylko nadzieję, że tyle wrażeń jednocześnie nie skończyłoby się zawałem smile

12

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Monumentalnie i romantycznie zarazem:) Ja jednak wolałabym nad jakąś wodą...

13

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Ja tylko i wyłącznie podczas wypadu w góry. W jakimś wyjątkowym miejscu. Takim, które nie jest oblegane przez turystów, ale charakterystyczne, bo chciałabym w to miejsce z nim wracać co kilka lat smile

14

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

No wiesz, góry i odludne miejsce to chyba mało wykonalne;) Tam jest raczej najbardziej zaludniona w Polsce przestrzeń... no może poza plażami w sezonie:) Ale jak zejdziecie ze szlaku to może przez chwilę będziecie tam sami?;)

15

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Oj, nie musi być od razu na Śnieżce czy nad Morskim Okiem. Takie Bieszczady na przykład... mam już upatrzone potencjalne miejsce. Może sama się oświadczę? big_smile

16

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Najlepsze zaręczyny...to plaża i polskie morze.

17

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Podczas jakiegoś wyjazdu może... Na pewno nie w miejscu publicznym smile Fajnie, gdyby to była jakaś romantyczna zaplanowana niespodzianka smile

18

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Jakoś w plenerze na wycieczce. Zwiedzając jakiś klif, park, wchodząc na jakąś górę smile

19

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Na norweskim fiordzie;)

20

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Na szczycie góry, może być nawet w polskich Tatrach, byle wysoko:)

21

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Przy ognisku, nad brzegiem jeziora czy rzeki....

22

Odp: Gdzie wyobrażacie sobie idealne zareczyny?

Albo na szczycie góry ☺