1

Temat: Naturalne preparaty dla włosów

Produkt naturalny dodaje włosom blasku oraz zwiększa ich puszystość, nie przesuszając ich struktury,  nie chłonie wilgoci z otoczenia, dzięki czemu ułożona z jego użyciem fryzura, nie dość że wygląda naturalnie, to w dodatku jest niezwykle trwała bez względu na warunki atmosferyczne.

2

Odp: Naturalne preparaty dla włosów

Też używam naturalnych kosmetyków.

3

Polecam oliwę z oliwek + jajko jako maseczkę;)

4

Lubie naturalne kosmetyki, ale raczej nie mam czasu i cerplwiosci zeby bawic sie w jakies domowe produkty... nie lepiej zamowic cos gotowego? teraz jest w sklepach naprawde duzo kosmetykow o naturalnym skladzie. chociazby do wlosow- Inoar ma fajne maseczki czy olejki.

5

Oj, nie wszystkie domowe sposoby są czasochłonne. Można zaparzyć ziółka z torebek, użyć oleju kokosowego, a oliwa jest gotowa w butelce. Fakt, że z maseczkami też by mi się za bardzo nie chciało bawić, choć kupiłam kilka półproduktów do tworzenia własnych kosmetyków, ale na dłuższą metę to chyba mam za małą wiedzę do tego.

6

Maseczki, płukanki, wcierki jak najbardziej, ale trzeba też wzmocnić włosy od środka, choćby raz na dzień.

7

Olejowanie włosów - u mnie sprawdza się naturalny olej arganowy smile

8

> Tama napisał/a:

> Maseczki, płukanki, wcierki jak najbardziej, ale trzeba też wzmocnić włosy od środka, choćby raz na dzień.

Świetna sprawa, zawsze to działasz z dwóch stron. Wciera się lotion 2-3 razy w tygodniu, nawilża skórę głowy, wzmacnia cebulki i też pobudza wzrost włosów. Skład bardzo fajny, ma dużo keratyny i krzemu.

9

Ja stosuję olej kokosowy- daje super efekty.