151

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

A badałaś poziom wit D ,może masz za mało .W okresie zima-jesień trzeba uzupełniać ,bo popadamy w apatię i depresję .

152

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

A może spróbuj herbatkę konopną

153

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Gdy mam złe samopoczucie, zawsze sięgam po herbatę. Lubię różne herbaty owocowe, zobaczcie:  ale mimo to nie pogardzę również herbatami ziołowymi.

154

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

A ja niestety po czekoladę... Wczoraj zjadłam pół mlecznej...

155

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Obniżone samopoczucie zwłaszcza jesienią to niedobory witaminy D, okazuje się że ta witamina bierze udział w większości procesów w naszym organizmie i można ją uzupełnić o tej porze roku jedynie suplementacją, w produktach spożywczych jest jej za mało, a jesienią i zimą w naszej szerokości geograficznej synteza skórna jest w tym czasie niemożliwa.

Ostatnio edytowany przez patra (2016-11-11 14:50:47)

156

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Złe samopoczucie może być spowodowanie wieloma czynnikami, ale najczęsciej to nieodpowiednia dieta sprawia ze człowiek źle się czuje. Olej kokosowy czy sok malinowy to produkty któree zawsze znajduja się w mojej kuchni  i dzieki nim jedzenie nie jest tluste, a jest zdrowsze i ja się lepiej czuje.

157

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

> malinka napisał/a:

> A ja niestety po czekoladę... Wczoraj zjadłam pół mlecznej...
----------------------------------------------

Ja przedwczoraj big_smile Mleczna z pomarańczą. A dziś będę ratować się czekoladowym jaglanym budyniem.

158

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Mi najbardziej poprawia samopoczucie ulubiona muzyka, reggae albo folk smile

159

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Żelki haribo:)

160

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

W tym temacie mogę polecić napój kava kava super poprawia nastrój. Taki właśnie specyfik stosują ludzie z wysp pacyficznych. Jest to bardzo zdrowy zamiennik alkoholu który można kupić już w Polsce.

161

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Z codziennych rzeczy to czekolada i chilli mocno podnosi poziom endorfin.

Ostatnio edytowany przez Zoomie (2019-05-21 08:34:44)

162

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

> ribbon9 napisał/a:

> Mi najbardziej poprawia samopoczucie ulubiona muzyka, reggae albo folk smile


Taaak, muzyka ma moc! Mnie potrafi czasami wyciągnąć z totalnego dołka i postawić na nogi smile

163

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Na wzrost poziomu endorfin w organizmie najlepiej wplywa czekolada i ostre przyprawy

164

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Bieganie rano - to mój sposób na więcej endorfin i lepsze samopoczucie!

165

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Rozmowa na pozytywne tematy:)

166

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Szkoda, że w depresji nawet dotychczas skuteczne sposoby poprawiania sobie nastroju przestają działać sad

167

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Mi kontakt z przyrodą najlepiej poprawia samopoczucie...

168

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

No niby są, ale zawsze to lepiej by było jednak umieć sobie radzić z takimi stanami bez "pomocy". Niektórzy bardzo się do takiego wspomagania przyzwyczajają. Jest to jakieś rozwiązanie, ale w dłuższej perspektywie dobrze by było połączyć z jakąś terapią, na której można nauczyć się regulować sobie nastrój w inny sposób i pozbywać problemów, które obciążając nas przyczyniają się do obniżenia nastroju. Nie jestem anty względem takiego rozwiązania, bo sama brałam kiedyś leki, ale jak się tak je bierze i bierze, a nic innego się nie zmienia, to czasami to nie jest wystarczające.

169

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Warto zadbać o to, żeby otaczać się tym co przyjemne, wyeliminować toksycznych ludzi z kontaktów, znaleźć sobie jakieś rozwijające hobby...

170

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

A mi wystarcza że słońce zaświeci i już mam lepszy humor:)

171

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Relaks, sen, medytacja, olejki zapachowe.

172

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Ja na poprawę nastroju idę na długi spacer, najchętniej wieczorem:)