51

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Cześć dziewczyny,
ja odchudzam się od miesiąca, na razie jest - 3kg, może niewiele ale zawsze to do przodu smile. Na razie sie nie mierzyłam, a jak wiadomo centymetry wazniejsze niż kilogramy, ale już czuję że ubrania są luźne smile. Chcę jeszcze zejść mniej więcej 7 kilogamów, tak zeby razem była dyszka mniej ;D. Trzymam za wszystkie kciuki wink

52

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

[quote=animojeanitwoje]Cześć dziewczyny,
ja odchudzam się od miesiąca, na razie jest - 3kg, może niewiele ale zawsze to do przodu smile. Na razie sie nie mierzyłam, a jak wiadomo centymetry wazniejsze niż kilogramy, ale już czuję że ubrania są luźne smile. Chcę jeszcze zejść mniej więcej 7 kilogamów, tak zeby razem była dyszka mniej ;D. Trzymam za wszystkie kciuki wink[/quote]

Wzajemnie, też potrzymam smile

53

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

To może i ja się przyłączę? Ile kcal spala się przy trzymaniu kciuków? tongue

54

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Narazie przez trzy lata poszło 15 kg. big_smile Mam 170 i Chcę zejść poniżej 70 kg smile

55

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Wszyscy mówią, ze widać, że schudłam i rzeczywiście trochę jest różnica, ale jakos nie moge się zmotywowac, zeby jeszcze bardziej byc fit sad

56

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

ja stoję ze swoją wagą w miejscu niestety ostatnio mam kilka problemów ze zdrowiem ale to nic poważnego więc muszę na razie się oszczędzać ale myślę że za miesiąc zacznę swoją dietę i ćwiczenia mam nadzieje ze to co teraz nabiorę to zrzucę. Czas pokażę.

57

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Dziewczyny nie ma co się tak zapominać w tym odchudzaniu ! smile Zdrowe i racjonalne odżywianie powinno się stać waszym sposobem na życie i na lepsze samopoczucie, a jeśli do tego dodacie trochę ruchu to sukces (w swoim czasie) gwarantowany ! Najważniejsze jest podejście, na luzie, bez stresu i samokrytyki, z samozaparciem i wiarą w siebie! smile Ja ćwiczę i zdrowo się odżywiam już jakieś 2 lata ale podeszłam do tego na luzie i nie katowałam się tylko powolutku do celu, co tydzień zmienić coś ze swoich złych nawyków, a potem to juz jest z górki wink Trzymam mocno kciuki ! smile

58

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja najwięcej schudłam 13 kg ale potem przytyłam 20:(

59

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja walczę z wagą od ponad dwóch lat, z czego tylko przez pierwsze pół roku chudłam. Niby 10 kilo to sporo, ale chciałabym zrzucić jeszcze 10, niestety waga jak zaczarowana stoi. Wiem, że powinnam się spiąć w sprawie diety, ale nie daję na razie rady.

60

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Mi się w 2014 udało 5 kilogramów, w tym roku n a razie tylko 2, ale grunt to cisnąć do przodu!

61

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Mi od stycznia udało się zrzucić 20 kg smile obecnie wazę coś koło 60.

62

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ostatnio schudłam ze 3 kg, ważę 54.

63

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja ostatnio przybieram na wadze, głównie w biodrach, a podobno statystycznie tyje się zimą ok 2 kg.

64

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Mi 3 kl udało się schudnąć w ciągu 5 tyg ,ale słodycze skreśliłam kolacji nie jem no i czasami ,ćwiczę

65

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

[quote=summerlove]Ja ostatnio przybieram na wadze, głównie w biodrach, a podobno statystycznie tyje się zimą ok 2 kg.[/quote]
No to ja też tak mam big_smile Ale to nie zima... to Milka big_smile
Samo z siebie spada mi kilka kg i wraca i tak w kółko. jak zobaczę, że "brakuje" to dostaję dzikiego apetytu.

66

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Latem 3kg schudłam ,ale teraz siedzę w domu ,bo taka praca to co chwilę otwieram lodówkę ,czy kawałek ciasta jak upiekę to jem .2kg przytyłam teraz .

67

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja się boję stanąć na wagę, bo są święta sad

68

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Od początku roku zgubiłam prawie 2 kg:)

69

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja miałam schudnąć, a zamiast tego w magiczny sposób przybyło mi 7 kilogramów :'(

70

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

A może to zatrzymanie wody w organizmie? Nie jesz za słono np? Nie zawsze te kg to tłuszcz...

71

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Chciałabym, żeby tak było, ale spoglądam właśnie na puszkę z ciastkami i... to chyba nie jest problem z solą big_smile

72

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

ja juz 4 kg smile ale zaczelam chudnac dopiero jak pani dietetyk sporzadzila dla mnie diete, jej plan zywieniowy jest typowo dopasowany pod moje preferencje wiec efekty mialam szybciutko

73

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

na razie 7 kg, ale chce zejść jeszcze z 6 kg do 57 kg

74

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Marzysz o pięknym ciele? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Suplement zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg.

75

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Za mną 15 kilogramów. Było ciężko ale jeszcze tylko 10 ;p całe szczęście w porę odstawiłam tabletki anty i przebadałam się pod kątem choroby tarczycy. Dzisiaj jestem pod kontrolą dietetyka i endokrynologa ginekologa. Musiała w między czasie poszukać innej alternatywnej dla hormonów anty. Mogę dzisiaj potwierdzić że było warto.