1

Temat: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

Witam,

poszukuje dobrego fryzjera z Warszawy lub okolic. Od kilku lat chodzę do różnych przypadkowych i już mam dość, chcę znaleźć tego najlepszego i chodzić na stałe smile Możecie polecić jakiś salon czy konkretną osobę?

2

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

wlosy, wlosuy, wlosy- moja mania smile ja dlugo szukalam dobrego fryzjera, od dluzszego czasu jestem wierna pani oli ze studia urody ktora oprocz tego ze swietnie tnie, ma tez fantastyczne poczucie humoru smile zrobilam sobie u niej ostatnio farbowanie ombre, z rudymi końcami, świetny efekt, bardzo naturalnie wygląda i nie widać tego przejścia między kolorami. polceam!

3

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

Nie jestem z tych okolic i nie umiem pomóc.

4

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

Ja mogę podpowiedzieć w Krakowie

5

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

Nie mogę Ci pomóc. Jestem koniem.

Ale moge w Gdansku dopomoc.

6

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

ja mam fryzjera w warszawie na dzielnej. polecam.

7

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

A gdzie na Dzielnej jest fryzjer? Bo ja mieszkam obok kościoła i zawsze chodzę do takiej dziewczyny na Nowolipkach (na prost głównego wejścia do kościoła po schodkach na górę) i jest zajefajna. Niedroga bo pracuje sama i jest właścicielką. Wysyłałam tam wszystkich  znajomych i nie zdarzyło mi się żeby ktoś złe słowo o niej powiedział.

8

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

dzielna na odcinku między karmelicką a zamenhofa na górze są takie pawilony. wygląda bardzo niepozornie.

9

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

Ja mam swoją ulubioną Panią Grażynkę  i od lat do niej chodzę, a ma tylu klientów że wcale nie potrzebuje reklamy!

10

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

Ostatnio zrobiłam tu sb olaplex i ombre - efekt wystrzałowy smile

11

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

a Figaro w Warszawie? maja 3 dobre salony, sama korzystam z ich uslug juz dluugo, za kazdym razem wychodze zadowolona, ostatnimi czasy chodze do pani Pauliny, bardzo mi podpasowała, potrafi naprowadzic, doradzic smile

12

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

Salon Nika to takie miejsce, gdzie możesz skorzystać z usług fryzjerów a jednocześnie funkcjonują także propozycje dla kobiet między innymi jeśli chodzi o manicure. Więc jeśli szukasz i fryzjera i możliwości zrobienia paznokci to właśnie będzie dobre miejsce, żeby się tam zapisać.

13

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

Warszawa słynie z dobrych fryzjerów, nie jest tam tanio, ale efekt wow gwarantowany:)

14

Odp: Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsze

chodzę od lat do tego samego fryzjera i zawsze wychodzę zadowolona, u kilku fryzjerów tam byłam i zawsze efekt super