51

Odp: Kamizelki

[quote=pinkmause]Dla mnie są niewygodne, bo ograniczają  mi ruch, sięganie do torby, łapanie syna za rękę, mota  mi się wszystko. Ale i tak czasem się ustroję.[/quote]
zgadzam się, mam tak samo, choć modne są chyba zawsze... od lat i podobają mi się bardzo!

52

Odp: Kamizelki

No właśnie. Ja robię sobie bordowe na szydełku.

53

Odp: Kamizelki

[quote=bodeta]Teraz jest też moda na poncza zamiast szalików. Są np. takie fajne modele z golfem.[/quote]


ja mam ponczo, ale przestało mi się podobać i zamierzam je sprzedać tongue

54

Odp: Kamizelki

[quote=angelcity89][quote=bodeta]Teraz jest też moda na poncza zamiast szalików. Są np. takie fajne modele z golfem.[/quote]
ja mam ponczo, ale przestało mi się podobać i zamierzam je sprzedać tongue[/quote]
poka poka

55

Odp: Kamizelki

takie wełniane, zielone smile
zdjęcie będę  mogła wrzucić w następnym tygodniu, tylko mi przypomnijcie tongue

56

Odp: Kamizelki

[quote=angelcity89]takie wełniane, zielone smile
zdjęcie będę  mogła wrzucić w następnym tygodniu, tylko mi przypomnijcie tongue[/quote]
OK :-)

57

Odp: Kamizelki

ja nie mam kamizelek i jakoś nie podobają mi sie osobicie, a jak juz widzę u siebie w pracy pannę w kamizelce , spodniach i krawacie .... aż mnie trzęscie - bo zamiast kobieco wygląda .... nie za ciekawie

58

Odp: Kamizelki

Ja nie mam kamizelek.
A jak moda wróciła, to dla tych co je lubią, to niech je noszą.

59

Odp: Kamizelki

A ja mam jedną pikowaną na chłodniejsze dni, ale rzadko ją noszę

60

Odp: Kamizelki

Nie wiem, jakoś mnie mało przekonują takie kamizelki. Kiedyś był na nie szał i nosiłam, ale teraz chyba nie mam odwagi smile

61

Odp: Kamizelki

Ja mam kilka i chętnie noszę, nawet teraz kiedy poranki są chłodne to zakładam na skórkę, wydaje mi się, że znowu wracają do łask. Rozglądam się za jakąś taką bardziej stylową, ale sama nie wiem...może pomożecie coś wybrać smile

62

Odp: Kamizelki

Kurde, ale mi teraz dałyście do myślenia z taka kamizelką. W sumie widzi sie je coraz częściej big_smile

63

Odp: Kamizelki

Ja w liceum nosiłam, ale teraz to do niczego mi nie pasują.

64

Odp: Kamizelki

W końcu udało mi się upolować idealną wymarzoną kamizelkę smile nawet w ostatnim tygodniu miałam okazję w niej pochodzić bo zimno było jak....brrr

65

Odp: Kamizelki

A mnie się kojarzą z babciną modą z PRLu... nigdy nie nosiłam i nie założę...

66

Odp: Kamizelki

Ktoś to jeszcze nosi w ogóle..? Ja nie widzę na ulicach:)