1

Temat: Sinial - co sądzicie??

hej kochane!
przychodze do was z prośbą o rade! od dłuzszego czasu zmagam sie z cellulitem. Zostal mi po ciazy i serio trudno jest mi sie go pozbyc. Teraz jak wyslałam mala do żlobka to mam wieczej czasu zeby o siebie zadbac wiec od kilku miesiecy regularnie cwicze, na pewno zdrowiej jem, mam ogolnie wiecej czasu nawet na taka domowa pielegnacje ale szczerze on nadal jest, i trzyma sie swietnie. Serio mam dosc bo mam wrazenie, ze moje wysilki ida na nic.

Dlatego pytanie - poo malym researchu dotarlam do siniala (sinialu?) - czy ktoras z was go uzywala? moze podzielic sie jakimis doswiadczeniami z nim, efektami? czy warto? bede wdzieczna za kazda opinie!

2

Odp: Sinial - co sądzicie??

Dietę zmień na bardziej warzywną i więcej ruchu doradzam, a żaden drogi specyfik nie będzie potrzebny:)

3

Odp: Sinial - co sądzicie??

Dokładnie!  Nawet najdroższe kosmetyki nie zadziałają, jak będziemy tylko leżeć i czekać na ich efekty big_smile

4

Odp: Sinial - co sądzicie??

ale kto napisał, że ja leżę i czekam na efekty? ćwiczę, jem na pewno duuuuuuużo lepiej niż wcześniej. Sorry, ale z małym dzieckiem nie jestem w stanie codziennie ćwiczyć, ale robię to miminum 3x w tygodniu. Serio, ja proszę tylko o opinie, a nie o nic nie dające rady smile

5

Odp: Sinial - co sądzicie??

Myślę, że jako wspomagacz odchudzania jakoś się sprawdzi, jak nie wypróbujesz to nie będziesz wiedziała, bo u jednego może zadziałać, a u drugiego niekoniecznie...

6

Odp: Sinial - co sądzicie??

ja mam i sobie chwalę smile rzeczywiście bardzo ładnie ujędrnia. Wymaga trochę cierpliwości, ćwiczeń i diety, ale ostatecznie warto go mieć smile

7

Odp: Sinial - co sądzicie??

> trixxy napisał/a:

> ja mam i sobie chwalę smile rzeczywiście bardzo ładnie ujędrnia. Wymaga trochę cierpliwości, ćwiczeń i diety, ale ostatecznie warto go mieć smile

no, i właśnie o to mi chodziło smile dziękuję za jakościową opinię. Czy możesz mi tylko jeszcze z doświadczenia powiedzieć - gdzie go kupić? tongue bo odnoszę wrażenie, że tylko przez internet?

8

Odp: Sinial - co sądzicie??

ja na pewno kupowałam przez internet, ale nawet nie sprawdzałam, żadnych sklepów takich stacjonarnych. Ale bardzo mozliwe, ze tylko przez neta jest dostepny

9

Odp: Sinial - co sądzicie??

Działa, ale trzeba też ćwiczyć i masować problematyczne okolice z cellulitem...

10

Odp: Sinial - co sądzicie??

Można stosować wspomagająco.