1

Temat: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Ile moze kosztować zabiegu ultraformerem III na cała twarz? I jakie macie porównanie do zabiegu ulthera?
I polecicie klinikę w Gdańsku do której warto jest się wybrac?
W sumie Gdynia równiez może być ale wolałabym jednak Gdańsk

Ostatnio edytowany przez Taluska (2018-08-03 11:29:48)

2

Odp: Lifting twarzy hifu Gdańsk

Chyba najprościej zapytać o ceny w kilku klinikach, bo w każdym mieście mogą być różnice w cenach:)
A dla mnie w porównaniu ulther wypada jednak korzystniej.

3

Płaciłam za cała twarz 5800 zł ale zabieg obejmował równieżi podbródek. Nie tylko twarz. Robiłam w clinica cosmetologica w Gdańsku Wybrałam ultraformer III. Jest to o wiele skuteczniejsze urzadzenie, nowsza generacja i jak dopytasz sie na jakimkolwiek forum o medycynie estetycznej to doradzą Ci właśnie to urządzenie. Jest to zabieg droższy,ale dla mnie cena nie była wyznacznikiem tego do którego salonu się wybiore bo już nieraz się przekonałam,że lepiej jest dopłącić ale mieć zabieg wykonany porządniej.

4

Czy bolało? Bo czytam sobie rózne opinie. Jedna dziewczyna pisze, że ją nie bolało, druga że bolało. Jak to w koncu z tym hifu jest? Boli czy nie boli?

5

Wydaje mi się, że wszystko jest indywidualne. Jedna osoba bardziej odczuwa ból, druga osoba mniej odczuwa ból. Mnie nie bolało aczkolwiek nie mogę tutaj napisać żeby to było przyjemne bo nie, nie było przyjemne Odczuwałam lekkie prądy, ciężko jest mi tutaj opisać wrażenia. Po zabiegu byłam delikatnie opuchnięta i twarz była zaczerwienienia ale to akurat szybko minęło. Wróciłam następnego dnia do pracy.

6

Wszystko zależy od tego jaki efekt chce się osiągnąć w jakiej kondycji jesteśmy. Wiele zabiegów na twarz i ciało ma Mała Klinika Urody z Gdańska . Kojarzycie ją? Na Malczewskiego jest. Na jej stronie mają dokładnie opisane zabiegi i cennik też jest. Mają tam zawsze sporo promocji. Warto się tam wybrać na konsultację.

7

Jeśli chodzi o takie profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej to mogę Ci zaproponować Derm-Estetyka z Gdyni. Klinika jest w mojej ocenie świetna (a mam porównanie z innymi tego typu miejscami w Trójmieście). Przede wszystkim wiedzą co robią - rzetelnie ocenią co Ci potrzebne i doradzą w jaki sposób osiągnąć efekt. Bez naciągania na zbędne zabiegi, które nie dają efektu. Zadzwoń, umów się i zobacz jak rozwiązać swój problem.

8

A czy wystarczy tylko 1 zabieg i ile utrzymuje się efekt? Zastanawiam się też czy efekt będzie lepszy niż po ostrzykiwaniu kwasem hial?

9

> AnnaP napisał/a:

> A czy wystarczy tylko 1 zabieg i ile utrzymuje się efekt? Zastanawiam się też czy efekt będzie lepszy niż po ostrzykiwaniu kwasem hial?
Jeden raz starczy smile Więc jak dla mnie lepsza sprawa niż kwas czy tam botoks, no bo raz i jest po sprawie na dłuższy czas więc oszczędność czasu jest na plus. Około 2 lata efekty są bez powtarzania. Fajnie ten czas wykorzystać na dobrą pielęgnację, bo zauważyłam, że kosmetyki się dużo lepiej wchłaniają po zabiegu niż wcześniej.
Ale to też zależy czym będziesz robić, bo efekty się mogą trochę różnić od sprzętu.

10

Zerknij jak to wygląda i cenowo i jakich efektów się spodziewać, czy na jak długo. Masz opisany każdy zabieg. Opinie ok, doświadczenie lekarze, super sprzęt i materiały.