51

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

[quote=hyper543]pewnie , że tak ! Im ładnie się wygląda , tym pewniej się czujemy. Nie tylko jeśli mamy ładną bieliznę ale również fryzurę czy makijaż;)[/quote]
oczywiście że  tak ... Ja uwielbiam biżuterię , zawsze lepiej się czuję jak mam ją na sobie . Niedawno nawet kupiłam sobie śliczne celebrytki , są cudowne oczarowały mnie smile a Wy co sądzicie o nich ? I jak tu się nie czuć dobrze mając tak śliczne cudeńka na sobie smile

Ostatnio edytowany przez durka (2017-03-15 19:15:48)

52

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

W wielu sklepach już takie są, nic nadzwyczajnego:)

53

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Te zegarki są ciekawe

54

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

oczywiscie, że tak, ja codziennie zakładam swoją ulubioną biżuterię, mam oddzielnie miejsce gdzie trzymam tylko biżuterie - bo jest wszystko srebrne  i mam kilka kompletów, pierścionek, kolczyki i wisiorek, wyglada super

55

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

raczej nie, noszę mało biżuterii, w zasadzie jeden i ten sam pierścionek od lat. czasem jakiś wisiorek. ale myślę że jeśli chodzi o pewność siebie i kobiecość, ważne jest to, czego tak naprawde nie widac, czyli bielizna big_smile i wygoda w tym co na sobie mamy, bo choćbyśmy się wcisnęły w nie wiadomo jaką kieckę, ale będzie niewygodna, to nie będziemy wyglądać dobrze.

56

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Hej dziewczyny,
ostatnio miałam dwa wesela i jak dla mnie biżuteria dobrze dobrana robi doskonałą robotę. Zazwyczaj zakładam dopasowane sukienki. Ostatnio na wesele brata do prostej czerwonej sukienki zamówiłam super kolczyki. Zobaczcie same  sprawiły, że moja twarz stała się rozpromieniona i świetnie się prezentowały. W dodatku są bardzo dobrze wykonane i myślę, że posłużą mi przez wiele lat.
Polecam! smile

57

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Jasne,ze tak !  Biżuteria jest bardzo ważnym elementem ubioru. Jak mam na sobie jakąś łądną elegancką bransoletkę czy kolczyki to czuję się o wiele pewniejsza siebie. Poza tym stanowi ona uzupełnienie naszej stylizacji.  Nie wiem jak Wy ale sama jestem totalnie uzależniona od noszenia zegarka. Jeśli nie mam go na ręce to praktycznie co chwilę na nią spoglądam, aby zobaczyć która jst godzina. Sam zegarek równeiż moze być elementem biżuteryjnym.

58

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Dla mnie biżuteria też jest ważna, choć nie najważniejsza. Jednak lubię mieć jakieś "świecidełko".

59

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Urocze maleństwa zawsze sprawią, że poczujemy się lepiej:)

60

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Moim zdaniem najważniejsze jest , żeby ogólnie mieć dobre samopoczucie , trzeba po prostu akceptować siebie , jaką się jest. W sumie zakupy zawsze w pewnym stopniu poprawiają humor , dlatego co jakiś czas warto kupić sobie coś fajnego lub liczyć , że na przykład  twój mąż lub narzeczony coś nam sprawi - ja na przykład liczę , że otrzymam coś fajnego na zbliżające się niedługo Mikołajki tongue

61

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Oczywiscie, ze tak. Dobre kolczyki i coś na szyi to podstawa big_smile

62

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Wiadomo, że tak. Nawet podczas seksu lubię mieć na sobie biżuterie big_smile

63

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Ja lubię naszyjniki, im większy wisiorek tym lepiej:)

64

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Odkąd zauważyłam, że z jednej strony mam dziurkę ciut niżej niż z drugiej, niechętnie zakładam kolczyki sad
Przez wiele lat jakoś nie zauważałam, że jeden kolczyk wisi niżej niż drugi sad

65

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Mnie ostatnio kręcą bransoletki smile Szczególnie te srebrne

66

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Czy czuje sie atrakcyjniej to nie wiem, ale zawsze traktuje je jako fajny dodatek

67

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Moim skromnym zdaniem, jedyne co sprawi, że poczujesz się lepiej to TY SAMA! Nie ważne ile karatów będziesz mieć na sobie, ile brylantów czy szafirów. Dopóki nie polubisz siebie i tego kim jesteś, to nic z tego nie wyjdzie : )

68

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Ja nawet jak ubieram się w jeansy, jakaś fajną bluzeczkę, to zakładam pierścionki i delikatny łańcuszek. Od razu czuję się wtedy bardziej kobieco. Kolczyków nie noszę od lat, dziurki mi zarosły. Trzeba by przekłuć, ale czy warto jak często robią mi TK głowy i trzeba by ciągle ściągać kolczyki? Pomyślę. Niemniej pierścionki i łańcuszek do jeansów i ładnej bluzeczki pasują  jak ulał.

69

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Pewnie! Lubię nosić długie naszyjniki i pierścionki w romantycznym stylu!

70

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

A ja naszyjniki - mój ulubiony to ten z liściem

71

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Oj tak zdecydowanie ładna biżuteria wpływa na mój nastrój smile Poza tym podkreśla strój i czasami skupia na sobie całą uwagę. Ja lubię biżuterię ze stali chirurgicznej. Zamówiłam już 3 razy i zawsze jestem zadowolona. Biżuteria pięknie zapakowana, ładnie wykonana.

72

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

może nie czuję się bardziej atrakcyjnie, ale zdecydowanie dopełnia stylizację wink

73

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Ja lubię  pierścionki -dodają mi kobiecości. ..

74

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Mnie najbardziej podobają się perły i to w nich czuję się wyjątkowo. Inna biżuteria czy złota czy też srebrna nie daje mi takiego poczucia wyjątkowości, jak właśnie moje kochane perły.