1

Temat: Dietetyczka online

Jestem dieteczką i pomogę każdemu w schudnięciu lub przytyciu  napisz do mnie ja ustalę prawidłową dietę dla każdego.Napisz do mnie to wyślę liste online .Pomagam ludziom na terenie całej Polski tanio szybko solidnie.Pracuję na najnowszych metodach i gwarantuję skuteczność .Próbowałaś wszystkiego i nic nie pomogło skontaktuj się ze mną.

2

Odp: Dietetyczka online

Czy te metody  to są jakieś suplementy?

3

Odp: Dietetyczka online

A  co stosować na przytycie?

4

Odp: Dietetyczka online

Pytanie raczej ile za to zapłacić wink

5

Odp: Dietetyczka online

To już wolę wykupić lody z pobliskiego sklepu, zjeść je wszystkie i czekać na efekty wink

6

Odp: Dietetyczka online

Ciekawi mnie jakie to te najnowsze metody smile przydałoby się coś więcej na ten temat i jak wspomniała Diabela ile taka usługa kosztuje.

7

Odp: Dietetyczka online

jeśli bym miała korzystać to z gabinetu w moim mieście a nie słuchać osoby, o której nawet nie wiem czy naprawdę ma kwalifikacje...

8

Odp: Dietetyczka online

Na pewno jakaś wiedzę ma, ale na takie konsultacje lepiej iść "na żywo"...

9

Odp: Dietetyczka online

Też tak uważam, przynajmniej pierwsza wizyta powinna być na żywo bo jak byłam to robili jakieś pomiary tkanki tłuszczowej itp. A jak komuś pasuje to potem można się konsultować także online, wiem że coraz więcej przychodni to oferuje, chyba taka moda nastała

Ostatnio edytowany przez patra (2019-03-28 17:55:08)

10

Odp: Dietetyczka online

Przykro mi, ale ja również nie wierzę w te cuda online. Chociaż obecnie to wszystko można zrobić przez neta, łącznie ze spowiedzią. Dietetyk moim zdaniem powinien oceniać człowieka i jego tkankę tłuszczową, wyłącznie podczas normalnej wizyty. Dalsze efekty, uwagi, konsultacje mogą się odbywać online.

11

Odp: Dietetyczka online

W poradach online chodzi o to żebyś nie biegała z każdym błahym pytaniem na wizytę, zdarzają się takie bo ja miałam dietę w której były ogórki ale zauważyłam o nich wysypkę więc musiałam je wykluczyć, przecież nie będę się zapisywała na wizytę tylko po to żeby o to zapytać, wystarczy porada online prawda?

Ostatnio edytowany przez patra (2019-03-28 17:54:27)

12

Odp: Dietetyczka online

Żeby schudnąć raz na zawsze trzeba mieć dużo samozaparcia, motywacji i chęci - sama dieta nie wystarczy. Tak naprawdę uzmysłowiłam sobie to w tym momencie kiedy najzwyczajniej byłam wyczerpana i psychicznie i fizycznie. Ćwiczenia nie dawały takich efektów jak chciałam, suplementy z reklam...wiadomo...wielką ściema. Nie dajcie się nabrać!

13

Odp: Dietetyczka online

Ja się odchudzałam na podstawie jadłospisów z internetu i dobrze mi poszło (-7 kg w 3 m-ce), ale nie mam chorób, które powodują tycie. |jak ktoś choruje to jednak powinien go prowadzić dietetyk i lekarz przez odchudzanie...

14

Odp: Dietetyczka online

Online czy na żywo - to mniej istotne, ważne żeby dietetyk przekazał wiedzę i zmotywował do stosowania zasad diety:)

15

Odp: Dietetyczka online

A pomiary? Przydałoby się, żeby dietetyk chociaż przy pierwszej wizycie zważył, zmierzył poziom tkanki tłuszczowej.