1

Temat: Gdzie upolować promocje online?

Hej smile Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na tańsze zakupy przez internet? Póki były wyprzedaże poświąteczne to bez problemu wyłapałam fajne okazje w sklepach. Ale teraz nie bardzo mam pamięć do czytania newsletterów czy zaglądania na stronę, żeby sprawdzać czy są promocje. Może podpowiecie jak nie zbankrutować, kupując przez internet? smile

2

Odp: Gdzie upolować promocje online?

> martynaporek napisał/a:

> Hej smile Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na tańsze zakupy przez internet? Póki były wyprzedaże poświąteczne to bez problemu wyłapałam fajne okazje w sklepach. Ale teraz nie bardzo mam pamięć do czytania newsletterów czy zaglądania na stronę, żeby sprawdzać czy są promocje. Może podpowiecie jak nie zbankrutować, kupując przez internet? smile


U mnie wyszukiwanie zwykle jest proste smile Wpisuję sobie słowa klucze typu: buty sportowe wyprzedaż i sprawdzam, co mi się wyświetli. Jak już widzę przeceny wyższe niż 50% zaglądam do sklepu, czytam opinie, itd. No i bardzo dużo fajnych okazji trafiam w aplikacji pepper.

3

Odp: Gdzie upolować promocje online?

Ja chyba nie potrafię się nią posługiwać hmm Zainstalowałam tego Peppera, ale nie mogłam trafić na nic wartego uwagi i nie wiem, czy ja źle szukałam, czy o co chodzi, czy po prostu akurat w tym czasie nie było nic fajnego.

4

Odp: Gdzie upolować promocje online?

niektóre strony z rabatami mają po prostu niewygodny, mało przejrzysty wygląd, przez co trudniej się odnaleźć wśród promocji, kilkunastu kategorii produktów... smile

5

Odp: Gdzie upolować promocje online?

Zajrzyjcie sobie na kuponiarnię big_smile korzystam z tej stronki juz dobre kilka miesiecy i dzieki niej trafilam na wieeeele fajnych promocji wink i odkrylam tez sporo nowych butikow (glownie poluję na rabaty na odzież).

6

Odp: Gdzie upolować promocje online?

Zawsze przed dokonaniem zakupów sprawdzam na takich stronach, czy przypadkiem nie ma jakiegoś kodu rabatowego, albo kodu na darmową dostawę. Niestety stron coraz więcej, a kodów jakoś mało sad

7

Odp: Gdzie upolować promocje online?

> muszynianka27 napisał/a:

> Zajrzyjcie sobie na kuponiarnię big_smile korzystam z tej stronki juz dobre kilka miesiecy i dzieki niej trafilam na wieeeele fajnych promocji wink i odkrylam tez sporo nowych butikow (glownie poluję na rabaty na odzież).


ten serwis jest bardzo spoko smile  trafilam na niego, szukajac promocji na sprzet rtv agd, bo mialam remont i wymienialam troche gratów.

8

Odp: Gdzie upolować promocje online?

Uwazam, ze ceny w sklepach sa czasem naprawde wysokie, wiec osobiscie nie wyobrazam sobie poszperania w internecie, zeby znalezc jakis rabat, zanim cos zamowie.

9

Odp: Gdzie upolować promocje online?

> malinamalwa napisał/a:

> Uwazam, ze ceny w sklepach sa czasem naprawde wysokie, wiec osobiscie nie wyobrazam sobie poszperania w internecie, zeby znalezc jakis rabat, zanim cos zamowie.

Dlatego warto polować na promocje, są specjalne strony gdzie producenci wrzucają rabaty. smile

10

Odp: Gdzie upolować promocje online?

> Wyszukana napisał/a:

> > malinamalwa napisał/a:

> Uwazam, ze ceny w sklepach sa czasem naprawde wysokie, wiec osobiscie nie wyobrazam sobie poszperania w internecie, zeby znalezc jakis rabat, zanim cos zamowie.

Dlatego warto polować na promocje, są specjalne strony gdzie producenci wrzucają rabaty. smile


ja na kuponiarni upolowalam przed swietami rabat do komputronika, pobralam kod rabatowy do tego sklepu- wszystko zadzialalo, znizke mi naliczyli przy oplacaniu zamowienia. polecam!

11

Odp: Gdzie upolować promocje online?

Mnóstwo promocji możesz znaleźć w sieci, bardzo ładne są np. zawieszki

12

Odp: Gdzie upolować promocje online?

Ja zapisuję się do newsletterów ulubionych sklepów i mam wszystkie informacje na poczcie:)

13

Odp: Gdzie upolować promocje online?

Na fb często firmy ogłaszają fajne promki

14

Odp: Gdzie upolować promocje online?

Na Fb to w ogóle niemal same ogłoszenia... Portal zmienił się ze społecznościowego w marketingowo-sprzedażowy.