1

Temat: Jak zadbać o skórę na szyi?

Dziewczyny jak dbacie o skórę na szyi? bo gdzieś kiedyś słyszałam, że skóra na tym obszarze jest bardzo cienka i dlatego starzeje się szybciej. Dlatego lepiej o nią dbać za wczasu.

2

Odp: Jak zadbać o skórę na szyi?

Stosuję maseczki, wklepuję krem,. Ale wiadomo że z wiekiem i tak się zestarzeje, a na operacje plastyczne to ja chodzić nie będę.

3

Odp: Jak zadbać o skórę na szyi?

Skóra szyi i dekoltu są cienkie i pozbawione gruczołów łojowych, dlatego starzeją się szybciej. Ja póki co tylko stosuje kremy, ale takie porządne z apteki i narazie to wystarcza. Pewnie jak nadejdzie już ten czas to zdecyduje się na jakiś zabieg z pograniczna medycyny estetycznej.

4

Odp: Jak zadbać o skórę na szyi?

polecam maseczki! ja dekolt i szyję robię zazwyczaj taką maseczkę papkę z banana no i oczywiście wieczorem kremuje, balsamuje całe ciało.

5

Odp: Jak zadbać o skórę na szyi?

wiesz co ostatnio czytałam właśnie ciekawy artykuł na temat pielęgnacji szyi i dekoltu. Sama korzystam z usług kliniki więc jedno co mogę powiedzieć, że to miejsce godne polecenia.

6

Odp: Jak zadbać o skórę na szyi?

O widzę, że proponują i domowe rozwiązania i też zabiegi. A korzystałaś może z tego Neaubia Explosion albo Exilis? Bo ciekawią mnie wrażenia i efekty.

7

Odp: Jak zadbać o skórę na szyi?

Jeżeli skóra jest przesuszona to zdecydowanie najlepiej postawić na zabieg z med. estetycznej. Miałam zabieg z użyciem produktu Restylane Skinboosters. Regeneracja i nawilżenie skóry kompleksowo smile Chcę zrobić drugą sesje, żeby efekt był jeszcze lepszy i trwał dłużej smile

8

Odp: Jak zadbać o skórę na szyi?

akurat u nich chodzę na laserową depilację więc o tych zabiegach nic zbytnio nie wiem. jak jesteś z okolic krakowa to zawsze możesz się umówić na konsultację i się wszystkiego dowiesz. naprawdę mają tam fajny zespół, który z całą pewnością ci udzieli odpowiedzi.

9

Odp: Jak zadbać o skórę na szyi?

Chodzenie z nosem w smartfonie podobno przyspiesza pojawianie się zmarszczek na szyi hmm Coraz częściej pochylamy głowy, żeby korzystać z urządzeń elektronicznych.

10

Odp: Jak zadbać o skórę na szyi?

Jeżeli Twoja skóra jest sucha to polecam Ci dodawanie oleju lnianego do kąpieli, balsamu czy żelu pod prysznic. Moja skóra przy takiej dawce oleju jest odpowiednio nawilżona smile

11

Odp: Jak zadbać o skórę na szyi?

wiele dobrego słyszałam o zabiegu exilis smile  dla efektów naprawdę warto.

12

Odp: Jak zadbać o skórę na szyi?

Przede wszystkim nie garbić się, to zmarszczki się nie utrwalą za szybko

13

Odp: Jak zadbać o skórę na szyi?

Ja masuję szyję rollerem co wieczór.