51

Odp: Blizny-jak się ich pozbyc?

No najlepiej blizny usunąć laserem frakcyjnym, bynajmniej u mnie to się najlepiej sprawdziło. Jeżeli szukasz jakiegoś dobrego salonu to warto się zainteresować ofertą od Estetyka Day Spa w Piasecznie, robią tam świetne i skuteczne zabiegi (sama byłam ich klientką)

52

Korzystam z usług Kliniki Medycyny Estetycznej, w ofercie mają najskuteczniejszą na rynku metodę leczenia blizn, jaką jest Mikronakłuwanie z RF – MesoTherm. Ja jestem zachwycona i polecam wszystkim, którzy się borykają z tym problemem. Pozdrawiam smile

53

Trzeba próbować, niektóre maści spłycają blizny i są one mniej widoczne

54

Blizny można usunąć laserem frakcyjnym, który całkowicie przebudowuje skórę. Kosmetyki, maści, kremy itp nie działają tak intensywnie, a efekt jest raczej niezadowalający.

55

Na blizny świetny jest laser, ja miałam usuwane blizny w klinice mediart clinic w Poznaniu, już po pierwszym zabiegu blizny były niewidoczne, wiec wiesz, jeśli masz problemy ze swoim ciałem, to najlepiej zrobić sobie taki zabieg i mieć święty spokoj smile

56

Mi nawet lekarz polecał peelingi, które spłycą blizny, ale do tego maść silikonowa

57

Z własnego doświadczenia powiem, że najbardziej skuteczny jest laser. Miałam sporo przebarwień i śladów po trądziku, w tym blizn takich no widocznych jednak, laser mi je wygładził.

58

Z bliznami niestety jest tak, że im szybciej się zgłosisz aby je usunąć tym lepiej dla ciebie. Czas przy ich usuwaniu ma ogromne znaczenie ponieważ jeżeli zgłosisz się w miarę szybko to blizna może być niewidoczna bądź widoczna w bardzo małym stopniu. Sama usuwałam bliznę w krakowskiej klinice vesuna za pomocą laseru discovery pico. Niestety zgłosiłam się trochę późno więc blizna jest częściowo widoczna, ale to i tak niebo, a ziemia jak wygląda teraz, a jak wyglądała przed zabiegiem.

59

Blizny i brodawki przez bardzo długi okres mi w ogóle nie przeszkadzały - przyzwyczaiłam się do nich i stały się częścią mnie. Jednak gdy stwierdziłem, że przecież nie muszę ich mieć i znów mogę wyglądać tak jak kiedyś, postanowiłam się bardziej zainteresować tym tematem. Mąż wykupił mi serię zabiegów laserem w zaufanej klinice pod Poznaniem  medicalaser.pl/usuwanie-zmian-skornych/ Najpierw była konsultacja z dermatologiem, a potem seria 3 zabiegów co 4 tygodnie. Zabiegi przeprowadzane były najnowszej technologii laserem fotona4d Efekty bardzo zadowalające. Na podanej stronie można zobaczyć jak to wygląda przed i po zabiegu. Jakbyście miały jakieś pytania to pytajcie.

Ostatnio edytowany przez giro (2019-02-13 08:09:38)

60

dobrą metodą jest laserowe usunięcie blizny

61

Czy na wypukłe blizny też są jakieś sposoby? Mam trzy blizny w widocznym miejscu, które wystają ponad poziom, są takie "wybrzuszone".