1

Temat: materac na zamówienie

Witajcie, szukam sklepu gdzie mogę zamówić materac wg własnych upodobań.  Mam poważne problemy z kręgosłupem i potrzebuję dobrej jakości materaca czy ktoś może kupował materac na zamówienie? Gdzie znajdę taki sklep?

2

Odp: materac na zamówienie

Na materace-viscotherapy.pl można kupić materace na zamówienie, posiadające wypełnienie piankowe VISCO, które ma ogromne właściwości zdrowotne. Mam materac od tej firmy również robiony na zamówienie i jest rewelacyjny, skończyły się nareszcie moje problemy z kręgosłupem polecam.

3

> bibitka napisał/a:

> Na materace-viscotherapy.pl można kupić materace na zamówienie, posiadające wypełnienie piankowe VISCO, które ma ogromne właściwości zdrowotne. Mam materac od tej firmy również robiony na zamówienie i jest rewelacyjny, skończyły się nareszcie moje problemy z kręgosłupem polecam.

Materace w tym sklepie są naprawdę bardzo tanie. czy na pewno są aż tak dobrej jakości? Przeważnie dobre materace są w cenie 3-5 tyś a tutaj można kupić materac od 1-3 tyś skąd taka cena?

4

Tak materace w tym sklepie są oczywiście bardzo tanie bo sklep jest producentem jak i dystrybutorem materacy więc nie trzeba płacić prowizji pośrednikom tak jak to jest w przypadku innych sklepów.

5

Najlepiej jest właśnie szukać takich sklepów jak ten z materacami gdzie producent sam je sprzedaje. Dzięki temu można naprawdę sporo zaoszczędzić.