1

Temat: Depilacja laserowa w Poznaniu

cześć coraz częściej zastanawiam się nad tym, czy nie poddać się depilacji laserowej. Tylko zupełnie nie wiem, gdzie się wybrać hmm
Bo zależy mi na tym, żeby zabieg był dobrze wykonany a jednocześnie, żeby nie było zbyt drogo.
jeśli znacie takie miejsca będę wdzięczna za namiary wink

2

Odp: Depilacja laserowa w Poznaniu

Zgadzam się co do mylnego rozumienia zabiegów IPL. To nie laser, choć często jest tak przedstawiany. Ma mniejszą skuteczność i niższą cenę za zabieg. jeszcze większe byle co to laser w wersji domowej. Prawdziwy laser musi być obsługiwany przez specjalistę, żeby mógł być skuteczny. Poczytajcie o tym na blogu przy wyszukiwarce zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych. Przez Lavito możecie zamówić prawdziwy laser. Można to zrobić także przez pobraną ze strony Lavito aplikację.

3

Ja jakoś ie mogę się przekonać do lasera ale kumpela ostatnio poleciła mi wybranie się na taki zabieg metodą epilfree i chyba się skuszę. Ona jest bardzo zadowolona miała wykonywany zabieg na nogach i pachy. Włoski  nie odrastają już tak szybko sa słabsze a skóra jest gładka i miła w dotyku. No i jest bezbolesny.

4

A jak pachy? Bardzo boli, mówiła coś? Ja ze dwa lata temu zrobiłam sobie nogi, efekty są bardzo fajne i własnie nad pachami się teraz zastanawiam...

5

Ja miałam depilację laserową na nogach  i momentami grzało bardzo... Nie wiem jak bym wytrzymała pod pachami...

6

@Oleczka ma rację, cena tutaj nie jest istotna. Często kobiety decydują się na tanie depilacje by zaoszczędzić, co w rezultacie czasem prowadzi do poparzeń lub do tego, że po prostu włoski cały czas odrastają. Idź do porządnego salonu, w Poznaniu polecam . Będziesz miała kilka sesji, ale będziesz też miała pewność, że depilacja zostanie wykonana prawidłowo z zadowalającym efektem

7

Chciałabym mieć na nogach, ale kwoty są szalone big_smile Zastanawiałam się, czy nie skończyć gdzieś taniej poza Poznań, mogłabym wpaść do ciotki, odwiedzić Nowy Tomyśl i przy jej kosmetyczkę ( . Przy niektórych laserach słyszałam, że potrzeba kilka sesji, więc czy to się w ogóle opłaca? big_smile

8

Mam też totalny mętlik w głowie od długości fali, częstotliwości impulsów, systemów chłodzących etc. Na co tak naprawdę trzeba by wziąć poprawkę, a co jest chwytem marketingowych.
@kaweczka, @summerlove, na co patrzyłyście wybierając miejsce? roll

9

w Poznaniu chodzilam na depilacje laserem shr pro do Mediart clinic smile dla mnie rewelacja smile bol podczas zabiegu jest do zniesienia, zreszta czego sie nie robi dla gladkiej skory big_smile jesli chodzi o ilosc zabiegow to jest o indywidualna kwestia. robilam sobie bikini, a ze mam problemy hormonalne to uprzedzono mnie, ze mozliwe, ze bede potrzebowac troche wiekszej ilosci zabiegow. ostatecznie bylam na pieciu i skora jest w 90% bez wloskow smile mi to wystarcza smile