26

Odp: Brzuszki

Znalazłam fajny artykuł o ciekawej metodzie na brzuch i zgubienie tłuszczyku, tzw oponki

27

Odp: Brzuszki

Brzuszki trzeba robić też dobrze, bo inaczej takie ćwiczenie niewiele da i tylko się namęczymy.

28

Odp: Brzuszki

Z ciekawości- czy stosujecie jakieś odżywki by wzmocnić mięśnie? Czy znacie którąś?

29

Odp: Brzuszki

Trzeba robić dobrze ale i systematycznie, takie raz na jakiś czas nic nie pomoże tongue

30

Odp: Brzuszki

jeżeli chodzi o brzuszki to z własnego doświadczenia polecam treningi 15min workout do tego dieta bez cukru i tłuszczu. efekt będzie już po miesiącu a na drugi mc warto zmienić ćwiczenia lub dodać inne żeby nie przyzwyczaić mięśni do tego samego ćwiczenia. i Jak to mówi Aro z inżynierii ciała nie ma rzeczy nie możliwych .....filmik znajdziecie na YT

31

Odp: Brzuszki

a6w lepsze! brzuszki ćwiczą tylko jedną partię mięśni (chyba że mowa też o odwrotnych i skośnych) ale robienie a6w daje niezły wycisk i pięknie rzeźbi brzuch.Planuję teraz namówić męża żeby ćwiczył ze mną codziennie, razem lepsza motywacja smile

32

Odp: Brzuszki

Ja sama zaczęłam od tego tygodnia, napupę i brzuch i mimo zakwasów jestem zadowolona, na razie nie ma widocznych efektów, ale czuję, że ćwiczę ;D

Moim zdaniem same brzuszki to zdecydowanie za mało ;p  w sieci jest mnóstwo różnych treningów

33

Odp: Brzuszki

Ja swego czasu zrobiłam całą 6 weidera, ale na samym końcu ćwiczenia są już wręcz mordercze, tyle że efekty naprawdę świetne. Nie polecam jednak ich nikomu, kto ma jakiekolwiek problemy z kręgosłupem. Z resztą wiele fajnych artykułów na temat różnych rodzajów aktywności, za sprawą których możemy pozbyć się tłuszczu na brzuchu , to pozwoli nam wybrać taki sport, dzięki któremu schudniemy w wybranych partii ciała, a jednocześnie nie odbije się to negatywnie na naszym zdrowiu.

34

Odp: Brzuszki

nie da się zgubić tłuszczu ćwiczeniami na jedną partię ciała big_smile zwłaszcza jeśli chodzi o brzuch, bo jego robi się w kuchni. brzuch po brzuszkach będzie sprawiał wrażenie bardziej zbitego, ale centymetry zgubisz prędzej wykonując kardio.

35

Odp: Brzuszki

[quote=ella05]nie da się zgubić tłuszczu ćwiczeniami na jedną partię ciała big_smile zwłaszcza jeśli chodzi o brzuch, bo jego robi się w kuchni. brzuch po brzuszkach będzie sprawiał wrażenie bardziej zbitego, ale centymetry zgubisz prędzej wykonując kardio.[/quote]
Po części się z tobą zgodzę i tak i nie... to prawda żeby odsłonić mięsień brzucha bo  jest jeden ale podzielony na tzw paki. to trzeba wprowadzić odpowiednią dietę redukcyjną natomiast najlepszym sposobem na odtłuszczenie są interwały... 1:1 30sek. sprintu na 30sek truchtu. i tak przez 15-20min po treningu siłowym 3-4x w tygodniu. Dieta ewidentnie bogata w białko i przy suplementacji isolatu białka, bcaa plus glutamina i kreatyna, można tez wprowadzić Ashwagandę. Systematczne treningi plus dieta i sukces gwarantowany. aha panie powinny zrobić sobie badania w tym tarczycy która może zaburzać efekt redukcyjny jak również powodować efekt jojo.

36

Odp: Brzuszki

Heh, tak samo - nie mam pojęcia skąd się wzięło przekonanie, że da się partiami zgubić tłuszczyk xDDD
A macie jakieś poelcane suplementy na odchudzanie? Nie szukam "cudownych środków" dla żółtodziobów, którzy myślą, że tylko jedząc tabletki schudną... ale raczej dla osób, które celują w naprawdę niski procent tłuszczu i już są obeznani nieco z siłownią/dietą. Wiecie o co kaman.

Ostatnio edytowany przez zosiakowa (2019-01-22 14:57:09)

37

Odp: Brzuszki

Nie mam na razie motywacji by zgubić zbędny tłuszczyk z brzucha, ale chyba czas udać się na siłownię.

38

Odp: Brzuszki

marzyłam o 6-paku na brzuchu, ale mimo ćwiczeń, diety nie umiałam tego osiągnąć. w końcu zdecydowałam się na serię zabiegów btl emsculpt. ten zabieg nie tylko redukuje tkankę tłuszczową, ale również rzeźbi mięśnie.

39

Odp: Brzuszki

Hej. Zabieg, zabiegiem, ale według mnie to trochę strata pieniędzy.
I tak później musisz dbać o brzuch przez odpowiednią dietę i ćwiczenia, bo sam zabieg przy pożeraniu śmieciowego jedzenia nic nie da, a po czasie wszystko wróci.
Nie ma dróg na skróty. Trzeba ciężko pracować na piękną sylwetkę, a wiem to, bo sama osobiście wiele cudownych sposobów przeszłam, aż w końcu poszłam po rozum do głowy i wzięłam się za racjonalne odżywianie i ćwiczenia w domu, bo niestety czas i obowiązki mi jedynie na to pozwalają.
Świetne ćwiczenia są w sieci, również są zestawy na brzuch, więc szczerze polecam.

40

Odp: Brzuszki

Dokładnie. Zabieg niespecjalnie pomoże osobie, która nie zmieni nawyków, jakie doprowadziły ją do stanu wymagającego zabiegu. Taka prawda, niestety.

41

Odp: Brzuszki

Na telefon są super programy treningowe. Za darmo instalujesz i pokazane są ćwiczenia, oraz odliczają czas. Warto sprawdzić smile

42

Odp: Brzuszki

Nie da się schudnąć w 1 miejscu, więc nie warto katować się setkami brzuszków.

43

Odp: Brzuszki

Urozmaicone ćwiczenia przynoszą najlepszy efekt, np. 6-tka Weidera.