51

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja nie widzę nic złego w takich zabiegach, oczywiście trzeba znać umiar ze wszystkim. Ja robiłam sobie usta  i jestem bardzo zadowolona. Są idealne- efekt nie jest przesadzony i nie wyglądam jak glonojad. Bałam się takiego rezultatu ale personel, który tam pracuje zna się na swojej pracy i mam w końcu wymarzone usta i jeden kompleks mniej smile

52

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Wg mnie wszystko jest dla ludzi, wazne by przesadzić w którąś stronę...

53

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Tak, ja skorzystałam z tego zabiegu. Od zawsze moim kompleksem były asymetryczne, wąskie usta.. i stwierdziłam, że spróbuje i bardzo polecam! Teraz mogę cieszyć się pełnymi, efektownymi ustami, które wyglądają naturalnie, a nie jak tzw. "ponton". Zabieg jest oczywiście wykonywany przez lekarza medycyny estetycznej co jest bardzo ważne.

54

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

nie polecam

55

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

nie polecam

56

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

podziwiam

57

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja bym się chyba trochę bała tej strzykawki przy moich ustach. Ale z drugiej strony nie czuję takiej potrzeby. Zresztą czytałam, że po zabiegu wypełniania ust można dostać opryszczki. Ale np. moja mama zrobiła sobie, jako prezent na 45 urodziny, makijaż permanentny konturu ust. Ale trzeba naprawdę dobrze wybrać zarówno gabinet jak i osobę wykonującą zabieg. Jeżeli coś pójdzie nie tak, to co wtedy? W końcu to nasza twarz, a ludziom trzeba się pokazywać.

Ostatnio edytowany przez agaa (2018-06-05 12:45:21)

58

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Nie jest to takie straszne jak się wydaje, myślę, że dla takiego efektu jaki ja uzyskałam po zabiegu to warto. Oczywiście musimy się kierować tym, że warto iść do kogoś kto się na tym zna, Ja byłam w klinice w Warszawie na powiększaniu ust - dobre podejście do klienta, przyjemna atmosfera i zadowolona ja. Efekt końcowy bardzo mi się podobał jak i moim znajomym, na pewno wrócę. t

59

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja byłam na powiększaniu , robiłam kwasem stylage m, 1 ml. Ceny mają przystępne a zabiegi robią tylko lekarze, co mnie przekonało do nich ostatecznie. Żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją.

60

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

A którego lekarza od nich polecasz?

61

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Polecam dr Roberta ale jak szukałam info to też dużo dziewczyn zachwalało dr Michała

62

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

A ja polecam tym bardziej jak ma ktoś kompleks na punkcie malutkich i wąskich ust. Odpowiednio dobrana ilość kwasu hialuronowego do wstrzyknięcia i fachowe ręce potrafią zdziałać cuda. Usta powiększałam i się tego nie wstydzę bo wyglądają naturalnie jedynie trochę kształtów nabrały.O taki efekt mi chodziło bo wcześniej to nawet nie miałam co ich malować bo to i tak nic by nie dało.

63

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

> rylka11 napisał/a:


Dzięki, sprawdzę smile A powiedz jak długo Ci się efekt utrzymał po zabiegu? Czy w trakcie miałaś jakieś znieczulenie?

64

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Dzięki, sprawdzę smile A powiedz jak długo Ci się efekt utrzymał po zabiegu? Czy w trakcie miałaś jakieś znieczulenie?

efekt ma się utrzymywać około pół roku ale to też zależy od tego ile będzie ml wstrzyknięte, znieczulenie jest w postaci takiej specjalnej maści którą nakładają przed zabiegiem

65

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

A jak szybko widać efekt końcowy? Od razu? Czy jest jakaś opuchlizna czy coś?

66

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

efekt jest od razu, lekka opuchlizna jest ale po kilku dniach schodzi smile

67

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Powiększyłam usta na początku roku, jestem bardzo zadowolona. Miałam wiele obaw, głównie takich, ze efekt bedzie sztuczny, a wargi wydęte jak to czasem jest u celebrytek... ale trafilam na swietna pania doktor  smile dzieki temu powiekszenie jest subtelne, kontur ust poprawiony, no i usta sa nawilzone, przez co wygladaja lepiej.

68

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

> martynap napisał/a:

> Czy któraś z was korzystała przed 30stką z kwasu hialuronowego wstrzykiwanego w celu powiększenia i nadania lepszego poziomu estetyki ust? smile

Ja robiłam sobie korektę dolnej wargi, bo miałam za małą w stosunku do górnej. Zabieg był szybki i przebieg bezproblemowo stąd mogę go osobiście polecić, no pod warunkiem, że trafisz do takiego specjalisty jak ja. Lekarka jest dermatologiem, więc jednocześnie pozbyłam się pajączków, które miałam na policzku.

69

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Teraz są fajne zabiegi i można sobie na stałe usta powiększyć bez jakiegoś nienaturalnego efektu smile ja sama jestem po takim zabiegu. Ale najważniejsze to wybrać dobry gabinet i sprawdzonych specjalistów

70

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

To zalezy czy chodzi o karyktauralne powiekszenie gdzie wyglada sie jak ociafa pocalunkow z osą czy tylko delikatne powiekszenie. To drugie jest moim zdaniem akceptowalne.

71

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Zdecydowanie warto, jeśli faktycznie coś chcesz poprawić. Tylko koniecznie znajdź zaufaną osobę, która nie stworzy karykaturalnego efektu. Ja korzystałam z https://estmedica.pl/ i powiększałam sobie górną wargę. Jestem bardzo zadowolona. Zabieg praktycznie bezbolesny, wielkość i wydatność wargi dopasowana do dolnej i całej twarzy. Nie wyglądam jak "glonojad" smile Subtelny ale jednocześnie zadowalający efekt. W końcu mam wymarzone usta, wyglądają naturalnie i nikt nawet nie podejrzewa, że coś z nimi robiłam smile

72

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

ja tam jestem za smile tylko musi to być zrobione umiejętnie, tak by nie wyglądać groteskowo wink W klinikach  robią naprawdę super robotę jeśli chodzi o usta. Nie wychodzisz od nich jak z taśmy, tylko indywidualnie wszystko dobierają (kształt wielkość) by pasowały do całości twarzy, rysów itp smile

73

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Jeśli powiększanie i modelowanie ust to zdecydowanie na płasko. Powiększają usta metodą na płasko, mega naturalny efekt, szybko się goją i co ważne na długo można się cieszyć ich wyglądem.

74

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

moja kumpela miała robione w wieku 23 lat i pamiętam, że fajnie miała zrobione, faktycznie pozbyła się kompleksów, ale za pierwszym razem to chyba wydała 1400pln bo musiała mieć poprawkę i przez kilka dni całe posiniaczone usta miała

75

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja powiększam i modeluję usta już od 3 lat. Raz, na samym początku poszłam do jakiejś "kosmetyczki" - nie polecam, efekt tragiczny. Potem całe szczęście trafiałm do super gabinetu i chodzę tam już od ponad dwóch lat. Rewelacyjna pani doktor smile Wie ile i gdzie wstrzyknąć, aby efekt był naturalny i by nowe usta pasowały do całej twarzy smile