1

Temat: Foteliki

czy któras z was ma ten fotelik w aucie ?
Bo szukam fotelika od 15 kilo z isofixem,  3 stopniowe odchylenie oparcia więc może być wygodniejszy

2

Odp: Foteliki

Z wyglądu jest solidny, myślę, że dziecko będzie w nim bezpieczne i będzie mu wygodnie

3

Odp: Foteliki

Jak szukacie fotelika dziecięcego, warto przejrzeć sobie asortyment Adamexu, mają foteliki, wózki bardzo dobrej jakości. Ja mam od nich Barletta NEW to wózek wielofunkcyjny, można wczepić do niego fotelik, albo zmienić z wersji głębokiej na spacerową.

4

Odp: Foteliki

Tego modelu akuratnie nie znam, ale nie dawno wpadł mi w oko taki model fotelika samochodowego. Wygląda bardzo solidnie i podobają mi się jego obszycia, krój. Wydaje mi się że to bardzo dobry wybór jeżeli chodzi o konkretny fotelik do auta.

5

Odp: Foteliki

zerknij na Extreme od Easy-go wink mozna go uzywac wlasnie z isofixem i jest z przedzialu 15-36. uzywam juz jakis czas i polecam, bo swobodnie sie go montuje, jest bezpieczny i dziecku jest wygodnie. oparcie jest dosc wysokie, a siedzisko szerokie, miekkie.

6

Odp: Foteliki

Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.

7

Odp: Foteliki

U nas super sprawdza się camo z easy go ( przedział wagowy 15-36 kg). Montaż szybki i bezproblemowy, nadaje się i do aut z isofixem i do tych bez tego systemu. To co bardzo mi się w nim podoba to fakt, że siedzisko jest bardzo szerokie więć nawet większe dzieci spokojnie się w nim zmieszczą i jeszcze będą mieć sporo swobody. Fajny nowoczesny wygląd i do tego rozsądna cena.

8

Odp: Foteliki

Znakomitą alternatywą dla fotelików, posiadającą atesty i homologację jest Smart Kid Belt. Jest to urządzenie, które dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Łatwo się go zakłada, a dzięki swej niewielkiej wadze i małym gabarytom nie ma problemu z jego przenoszeniem. Jest to znakomita opcja do zastosowania w taksówkach czy autokarach.

9

Odp: Foteliki

Podstawka do przewożenia też spełnia swoją funkcję, oczywiście wiadomo że fotelik bardziej chroni w razie wypadku, ale nie myślmy zaraz o najgorszym...

10

Odp: Foteliki

W ogóle dziecko nie powinno samo podróżować na tylnym siedzeniu, dobrze jakby ktoś dorosły czy nastolatek z nim był