76

Odp: Depilacja laserowa

miałam w dermedika w krakowie i moim zdaniem bezbolesny zabieg, a efekty są naprawdę dobre, ja mam czarne włosy, więc dla mnie to ogromna ulga... jak ktoś ma podobnie to na pewno wie, że to dobre rozwiązanie.

77

[quote=RenataN]Żeby depilacja była skuteczna trzeba świadomie wybrać gabinet - sprawdzony i wiarygodny. Podstawa to żeby mieli LASER a nie IPL. Najbardziej sprawdzony jest LightSheer oraz lekarza dermatologa. Wtedy skuteczność jest gwarantowana. Boicie się bólu - upomnijcie się o krem znieczulający EMLA podczas konsultacji lekarskiej-lekarz wypisze receptę i wytłumaczy jak się znieczulić. CENA: dobre gabinety mają różne formy rabatów- często trzeba zapytać. Zwykle gdy się planuje większą ilość zabiegów (np różne partie ciała) dostaje się rabat - trzeba po prostu rozmawiać, pytać i indywidualnie dogadywać się - wszystko zależy od włosów, karnacji, powierzchni ciała. ALE PAMIĘTAJCIE - co tanio to drogo - znam wiele osób, które wydały kasę na IPL a później i tak wydawali na LightSheer bo zabiegi IPL okazały się nieskuteczne.[/quote]

No jasne... boisz się bólu to się znieczul...
Lepiej iść do gabinetu gdzie mają sprzęt oparty o nowszą technologię niż ten cały light sheer.
Przyjaciółka raz poszła na zabieg tym laserem i bardzo żałowała.
To nie prawda że IPL nie działa, trzeba tylko wybrać miejsce gdzie mają nowy sprzęt i wymieniają głowice a nie oszczędzają na wszystkim.
Nowy IPL zadziała, możecie mi wierzyć smile

78

Na depilacje laserowa polecam wybrac sie do Warszawy do kliniki Miracki. Tu opis zabiegu  ja jestem bardzo zadowolona z efektow big_smile Sam zabieg jest bezbolesny jesli wybiera sie tak profesjonalna klinike jak ta

Ostatnio edytowany przez chrumka (2017-10-04 21:50:20)

79

Ostatnio takie zabiegi estetyczne są bardzo popularne. Na pewno warto dowiedzieć się więcej. Pozdrawiam! smile

______

80

ja się zdecydowałam na depilację  w łodzi, mogę polecić panie które tam pracują, pełen profesjonalizm i dobre efekty smile

81

Słyszałyście o depilacji laserowej Vectus? Ja jestem z Gdyni i słysząc reklamę w radio ESKA bardzo mnie to zaciekawiło. Dodam, że w trójmieście właśnie Clinica Cosmetologica wykonuje takie zabiegi.

82

Ja swego czasu bardzo chciałam laser, ale co z tego skoro nie wychodzi na jasnych włosach...
Wolę więc nie ryzykować i nie wywalać kasy w błoto, wolę zrobić epilfree

83

Pozwolę sobie na drobne doinformowanie:

Wykorzystując najnowszą technologię wśród urządzeń IPL możemy epilować nawet z aktywną opalenizną.
Wystarczy 4 dni odpoczynku skóry od słońca zamiast 4 tygodni (przy klasycznych urządzeniach).

Zostało to osiągnięte poprzez podzielenie dawki energii jaką dostarczamy do skóry na kilka mniejszych dawek, podawanych skórze w ciągu jednej sekundy. Dodatkowo oprócz światła lasera część energii pochodzi z fali RF.

Powoduje to akumulowanie energii w krótkim czasie i jest równie skuteczne (jeśli nie bardziej) niż jednorazowe uderzenia laserem.

Skutkiem jest NAPRAWDĘ BEZBOLESNA epilacja laserowa dla wszystkich.

Jednocześnie rozwiązanie to jest skuteczne nawet przy naturalnym kolorze blond.
Oczywiście potrzebne będzie 2-4 powtórzeń więcej niż w przypadku włosa czarnego, jednak przy naszym urządzeniu nie ma co się martwić o komfort podczas samego zabiegu.

84

Jakoś wątpię wink jasne, rude, siwe włosy mają mało barwnika, a to na niego własnie działa lasr, więc jak niby ma "zobaczyć" jasne włoski?
Diabela, ja też korzystam z epilfree, seria zabiegów już dawno za mną, teraz chodzę tylko na zabiegi przypominające raz na jakiś czas.

85

Ostatnio czytałam na komputroniku o domowych depilatorach laserowych.
Warto ?

86

;d;d;;d;dd

87

> kaweczka napisał/a:

> Jakoś wątpię wink jasne, rude, siwe włosy mają mało barwnika, a to na niego własnie działa lasr, więc jak niby ma "zobaczyć" jasne włoski?
Diabela, ja też korzystam z epilfree, seria zabiegów już dawno za mną, teraz chodzę tylko na zabiegi przypominające raz na jakiś czas.

Co to jest w ogóle ? To jakiś laser ??

88

Ja we Wrocławiu polecam gabinet Skinlogica. Sama korzystam z ich usług, zostały mi jeszcze 2 zabiegi i kończę. Ale muszę powiedzieć że widzę różnicę i nie mogę się doczekać końcowego efektu. Sam zabieg jest bezbolesny i bardzo komfortowy.

89

Ja miałam już 2 zabiegi usuwania włosów i już widać efekty. To cudowny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia.

90

a czy ktoś robił depilacje laserem po cesarce? Jak to wygladało po?

91

Jak dla mnie rozwiązanie idealne - oszczędność czasu i komfort, szczególnie latem. Ja korzystałam z usług Estetyka Day Spa http://sienkiewicza.estetyka-dayspa.pl/ i byłam bardzo zadowolona. Miłe i kompetentne pracownice, zabieg bezbolesny.

92

ja kupiłam depilator ipl i uzywam w domu...dopiero jestem po 4 zabiegach nie ma jeszczce efektu a mam zrobic 12...macie jakieś doświadczenia z światłem ipl???

93

U mnie domowe sposoby nie przynosiły pożądanego efektu. Może dlatego że ja w tej kwestii nieudolna jestem ;-)Wybrałam depilację laserową NORDLYS, podobno jedna z najnowocześniejszych. W każdym razie jak dla mnie efekt po depilacji jest super .

94

Dla mnie depilacja laserem w EndoMed w Toruniu okazała się strzałem w dziesiątkę. Po serii zabiegów udało mi się osiągnąć oczekiwany efekt gładkości na nogach, co ważne bez bólu, ale również sam zabieg nie trwał bardzo długo, bo około pół godziny. Z tego co wiem, to dysponują tam laserem diodowym Palomar Vectus, który jest bardzo skutecznym.

95

Miałam okazję korzystać z zabiegu depilacji laserem i myślę, że podobny efekt możesz uzyskać w domu, więc zanim zdecydujesz się na depilację laserową, polecam Ci przeczytać artykuł na temat depilacji woskiem http://www.ezebra.pl/Depilacja-woskiem-bikini-w-domu-blog-pol-1508325958.html
Bardzo często miałam problem z podrażnioną i zaczerwienioną skórą, podrażnieniami, a także z wrastającymi włoskami, co jest bardzo uciążliwe, a momentami bolesne. Kilka porad, które znajdziesz w artykule pomogły mi w pozbyciu się tych problemów. Teraz moja skóra jest gładka, a o wrastających włoskach już dawno zapomniałam.

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2018-04-16 12:09:15)

96

Szczerze polecam! To jest bardzo wygodne rozwiązanie, ja poddałam się temu zabiegowi rok temu zimą i muszę przyznać, że była to najlepsza inwestycja jakiej mogłam dokonać, a do tego wszystkie raz na zawsze koniec z włosami na nogach i w okolicach bikini. Korzystałam z usług fyoung.pl/ ,  oferują skuteczną i bezpieczną depilację laserową laserem diodowym X-LASE PLUS. Mają bardzo konkurencyjne ceny.

97

depilacja laserowa to mój ulubiony zabieg jaki oferuje medycyna estetyczna. od kilku lat korzystam z usług krakowskiej kliniki vesuna i jestem bardzo zadowolona. już nie pamiętam jak to jest korzystać z maszynki smile

98

Depilacja laserowa to najlepsze co mogłam zrobić big_smile Jest to przede wszystkim duza oszczędność czasu no i wygoda. Ja na depilacje chodzilam do estetyka day spa smile

99

Kiedys kolezanka polecala mi depilacje laserowa ale ja sie balam ze boli ze drogo i ze efekt marny... jednak gdy zobaczylam jej nogi po takiej depilacji stwierdzilam ze ja tez chce i poszlam do Katowic do centrum kosmetyczno dermatologicznego Dermed (tam gdzie ona) i teraz z perspektywy czasu nie zaluje i jestem jej ogromnie wdzieczna big_smile Maszynki jednorazowe zniknely z szafki, depilator oddalam mamie a sama ciesze sie gladkimi nóżkami big_smile

100

Również biłam się z myślami czy poddać się temu zabiegowi. Ale w końcu się zdecydowałam i to był najlepszy wybór. A pomógł mi w tym gabinet lekarski Moja Estetyka w Rzeszowie. Na prawdę wysokiej klasy gabinet, wyszkolona kadra i profesjonalny sprzęt. Jestem dumna z tego że wybrałam ten gabinet. Wszystkim szczerze polecam. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie http://www.mojaestetyka.pl