26

Odp: Gdzie iść na randkę?

Spotykając po raz pierwszy innego człowieka, nieświadomie przystępujemy do zbierania i przyswajania informacji o nim, przyjmujemy też pewne założenia, od których później będzie zależało postrzeganie danej osoby.  Podczas pierwszego spotkania, ludzie formułują swoje pierwsze opinie w
pierwszych trzech dziesiątkach:

- pierwsze 10 sekund
- pierwsze 10 elementów stroju i postawy
- pierwsze 10 słów, które wypowiesz

Dlatego warto zaplanować nie tylko miejsce, ale i ubiór, tematy do rozmowy itd..

27

Odp: Gdzie iść na randkę?

Tylko czy ja wiem, czy warto to tak wszystko analizować? Może po prostu najlepiej być sobą i już.

28

Odp: Gdzie iść na randkę?

My często się wybieramy nad morze, mamy już sprawdzone miejsca , uwielbiamy tam przebywać smile

29

Odp: Gdzie iść na randkę?

Uwazam, ze kazdy moze skorzystac jesli wybierze portal odpowiedni dla siebie, ja osobiscie korzystam tylko z jednego portalu,  i nie narzekam, a umawiam sie przynajmniej na randki bo w rzeczywistosci nie odwazylabym sie zaczepic chlopaka... mam 30 la i w koncu chodze na interesujace randki smile

Ostatnio edytowany przez boddekk (2019-03-19 13:17:04)

30

Odp: Gdzie iść na randkę?

grapes napisał/a:

Dlatego warto zaplanować nie tylko miejsce, ale i ubiór, tematy do rozmowy itd..

A  jak się wybierze ciekawe miejsce albo ciekawe wydarzenie, to tematy do rozmowy nasuwają się same i nieśmiali mają zadanie ułatwione smile

31

Odp: Gdzie iść na randkę?

Ja bym nie mogła rozmawiać z nieśmiałym chłopakiem, sama sporo mówię, ale nie żeby za kogoś... Facet powinien jednak umieć prowadzić rozmowę...

32

Odp: Gdzie iść na randkę?

Najbardziej lubie jakies klasyczne wypady do kina i przed/po restauracje.

33

Odp: Gdzie iść na randkę?

Ja bym poszła na tor kartingowy, tam to dopiero są emocje:)

34

Odp: Gdzie iść na randkę?

W lato to zdecydowanie plener:) Piękny pejzaż gdzieś nad wodą, romantyczny zachód słońca za miastem...

35

Odp: Gdzie iść na randkę?

Ja lubię klimatyczne knajpki w stylowych miejscach...

36

Odp: Gdzie iść na randkę?

Spacer dziką plażą...