251

Odp: Oczyszczanie organizmu

Tak - myślę, że taki detoks bardzo pomaga smile

252

Odp: Oczyszczanie organizmu

Też startuję z detoxem, liczę że pomoże mi z wątrobą. W wakacje duzo tłustego jadłam, grill, ogniska i te sprawy i czuję się strasznie ciężko.

253

Odp: Oczyszczanie organizmu

zamiast samemu bawić się w jakieś oczyszczania to można się wybrać na turnus oczyszczający z wszelkich metali i złych substancji w naszym organizmie. Mnie pobyt u nich bardzo pomógł, bo teraz czuję się o wiele zdrowsza. Jeszcze przed zimą planuję się do nich wybrać

254

Odp: Oczyszczanie organizmu

> massagewarsaw napisał/a:

> moja mama zaleca otreby - zdrowe, bo naturalne i maja witaminy, a przy okazji tanie jak barszcz. Mala lyzka do wszystkiego (zupa mleczna, zupa na obiad i kazde inne danie) - mozna troche rozgotowac.


dokładnie też polecam otręby

255

Odp: Oczyszczanie organizmu

też się dołączam do fanów i fanek otrębów. Do tego dużo wody, pięć porcji warzyw i owoców i mniej śmieciowego jedzenia smile

256

Odp: Oczyszczanie organizmu

Jaki jest twój ostateczny cel? Czyszczenie organizmu w celu utraty wagi lub czegoś innego?

257

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ja staram się tez nie wprowadzać toksyn od zewnątrz i o ile na zanieczyszczenie np. powietrza nie mogę zbyt wiele poradzić, tak na to co kładę na moją skórę już mogę zwrócić uwagę. Wyrzuciłam (i więcej nie kupię) wszystkie drogeryjne kosmetyki, których skład to porażka. Staram się używać tylko tych naturalnych. Stosuję też kąpiele detoksykacyjne, używam sody oczyszczonej i dolewam też do wanny Zabłockiej solanki termalnej. Z tego, co wiem używa się jej w uzdrowiskach i spa właśnie po to żeby wspomóc usuwanie toksyn z organizmu.

258

Odp: Oczyszczanie organizmu

O tym to nie słyszałam , ale przede wszystkim kilogramy pozbywa się dzięki odpowiedniej diecie , prawda ?

259

Odp: Oczyszczanie organizmu

Krótko powiem. Niczego lepszego na pasożyty na krajowym rynku nie znajdziesz, bo nawet lekarze rozumiejący problem to swoim pacjentom polecają. W niektórych laboratoriach to nawet nie potrafią ogarnąć prawidłowej diagnostyki pasożytów. Problem jest powszechny, ale jakoś słabo doceniany przez kliniki.

260

Odp: Oczyszczanie organizmu

Jeszcze nigdy nie fundowałam sobie oczyszczania, ale chyba muszę się wreszcie tego podjąć. Niestety życie w biegu i jedzenie w pośpiechu bardzo źle wpłynęło na moją wagę i samopoczucie. Ale niestety już mam kiepskie doświadczenia z odchudzaniem sie na własną rękę, bo chyba nie mam aż tak silnej woli. Byliście może kiedyś na tego typu wyjeździe? Opinie ma pozytywne w internecie, szczególnie, że oprócz samego odchudzania i oczyszczania można się skonsultować z dietetykiem i psychologiem. Myślicie, że warto zainwestować w taki wyjazd?

261

Odp: Oczyszczanie organizmu

Korzystałam z oferty firmy  dieta detox jest naprawdę w porządku. Samemu można przeczytać składniki i upewnić się co wszystkiego.

Ostatnio edytowany przez marysia_wolska (2019-06-14 09:59:18)

262

Odp: Oczyszczanie organizmu

Potwierdzam - picie dużej ilości wody (np. z cytryną) to najlepszy i najtańszy ze sposobów. smile

263

Odp: Oczyszczanie organizmu

Można też pić np. czystek jak ktoś nie lubi kwaśnego smaku.

264

Odp: Oczyszczanie organizmu

Najlepiej jeść ekologicznie i bez cukru, wtedy toksyny się nie zbierają w organizmie